19. kolo, So 23.3.2024 10:30
FK Náchod A0
SK Týniště nad Orlicí..0
18. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
SK Týniště nad Orlicí..0
SK Solnice2
17. kolo, So 9.3.2024 14:00
SK Jičín2
SK Týniště nad Orlicí..0
15. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
SK Týniště nad Orlicí..4
FK Jaroměř1
14. kolo, So 4.11.2023 14:00
TJ Sokol Třebeš A3
SK Týniště nad Orlicí..1
13. kolo, Ne 29.10.2023 14:30
SK Česká Skalice0
SK Týniště nad Orlicí..0
12. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
SK Týniště nad Orlicí..3
TJ Lázně Bělohrad1
11. kolo, Ne 15.10.2023 16:00
TJ Jiskra Hořice1
SK Týniště nad Orlicí..1
10. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Dvůr Králové nad La..3
9. kolo, Ne 1.10.2023 16:00
Spartak Police nad Met..2
SK Týniště nad Orlicí..2
20. kolo, Ne 31.03 16:30
SK Týniště nad Orlicí..
SK Dobruška
21. kolo, So 06.04 14:00
FK Chlumec nad Cidlino..
SK Týniště nad Orlicí..
22. kolo, So 13.04 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
FC Spartak Rychnov n. ..
23. kolo, Ne 21.04 17:00
SK Červený Kostelec
SK Týniště nad Orlicí..
24. kolo, Ne 28.04 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Spartak Police nad Met..
25. kolo, So 04.05 17:00
TJ Dvůr Králové nad La..
SK Týniště nad Orlicí..
26. kolo, Ne 12.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Jiskra Hořice
27. kolo, Ne 19.05 17:00
TJ Lázně Bělohrad
SK Týniště nad Orlicí..
28. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Česká Skalice
29. kolo, So 01.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Sokol Třebeš A
10. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
SK Albrechtice nad Orl..5
SK Týniště nad Orlicí..2
9. kolo, So 14.10.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Solnice B1
8. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
Sokol Lukavice2
SK Týniště nad Orlicí..1
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Baník Vamberk0
6. kolo, So 23.9.2023 16:30
Sokol Lípa nad Orlicí..0
SK Týniště nad Orlicí..3
5. kolo, So 16.9.2023 16:30
SK Týniště nad Orlicí..4
AFK Častolovice1
4. kolo, Ne 10.9.2023 17:00
FK ROJEK Kostelec n. O..1
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 3.9.2023 17:00
SK Týniště nad Orlicí..1
Sokol Černíkovice1
2. kolo, Ne 27.8.2023 17:00
TJ Velešov Doudleby na..5
SK Týniště nad Orlicí..2
1. kolo, Ne 20.8.2023 17:00
Lokomotiva Borohrádek2
SK Týniště nad Orlicí..2
12. kolo, Ne 07.04 16:30
SK Týniště nad Orlicí..
SK Albrechtice nad Orl..
13. kolo, Ne 14.04 17:00
SK Dobruška B
SK Týniště nad Orlicí..
14. kolo, So 20.04 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Lokomotiva Borohrádek
15. kolo, So 27.04 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Velešov Doudleby na..
16. kolo, Ne 05.05 17:00
Sokol Černíkovice
SK Týniště nad Orlicí..
17. kolo, So 11.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
FK ROJEK Kostelec n. O..
18. kolo, Ne 19.05 17:00
AFK Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
19. kolo, So 25.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lípa nad Orlicí..
20. kolo, Ne 02.06 17:00
TJ Baník Vamberk
SK Týniště nad Orlicí..
21. kolo, So 08.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lukavice
19. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
RMSK Cidlina B4
18. kolo, So 16.3.2024 14:00
TJ Lánov7
SK Týniště nad Orlicí..0
14. kolo, So 11.11.2023 10:00
FC Vrchlabí7
SK Týniště nad Orlicí..0
13. kolo, So 4.11.2023 10:00
FK Jaroměř5
SK Týniště nad Orlicí..0
12. kolo, So 28.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Nový Hradec Králové..4
11. kolo, So 21.10.2023 10:00
RMSK Cidlina B8
SK Týniště nad Orlicí..0
10. kolo, So 14.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Lánov6
9. kolo, So 7.10.2023 14:00
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..8
SK Týniště nad Orlicí..1
8. kolo, Ne 1.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
FC Spartak Rychnov nad..3
7. kolo, So 23.9.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Vrchlabí4
20. kolo, Dnes 10:30
FC Nový Hradec Králové..
SK Týniště nad Orlicí..
21. kolo, So 06.04 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
FK Jaroměř
22. kolo, So 13.04 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
FC Vrchlabí
23. kolo, So 20.04 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
FC Spartak Rychnov nad..
24. kolo, So 27.04 10:15
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..
SK Týniště nad Orlicí..
25. kolo, So 04.05 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Lánov
26. kolo, So 11.05 14:30
RMSK Cidlina B
SK Týniště nad Orlicí..
27. kolo, So 18.05 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
FC Nový Hradec Králové..
28. kolo, So 25.05 14:30
FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..
15. kolo, Ne 02.06 16:00
FC Vrchlabí
SK Týniště nad Orlicí..
1. kolo, Ne 24.3.2024 10:15
Dvůr Králové/Bílá Třem..4
SK Týniště nad Orlicí..0
13. kolo, Ne 12.11.2023 15:00
TJ Sokol Zábrodí/TJ Ve..1
SK Týniště nad Orlicí..6
12. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FK ROJEK Kostelec n. O..2
11. kolo, So 28.10.2023 14:00
MFK Nové Město nad Met..8
SK Týniště nad Orlicí..0
10. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..2
SK Třebechovice pod Or..6
9. kolo, So 14.10.2023 10:00
SK Červený Kostelec8
SK Týniště nad Orlicí..0
8. kolo, So 7.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
FC Spartak Rychnov nad..1
7. kolo, So 30.9.2023 10:00
SK Dobruška/TJ Spartak..5
SK Týniště nad Orlicí..1
6. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
SK Solnice/TJ Sokol Če..12
4. kolo, Ne 10.9.2023 10:00
TJ Slovan Broumov4
SK Týniště nad Orlicí..0
2. kolo, Ne 31.03 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Malšova Lhota
3. kolo, Ne 07.04 11:30
Jiskra Hořice
SK Týniště nad Orlicí..
4. kolo, Ne 14.04 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Baník Žacléř
5. kolo, So 20.04 10:00
Slovan Broumov
SK Týniště nad Orlicí..
12. kolo, So 4.11.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Spartak Rychnov nad..4
12. kolo, So 4.11.2023 09:00
TJ Sokol Černíkovice5
SK Týniště nad Orlicí..1
11. kolo, So 28.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FK Vysoká n/L.3
11. kolo, So 28.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Solnice3
11. kolo, So 28.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FC Spartak Rychnov nad..2
10. kolo, So 21.10.2023 09:00
FK Chlumec n. C./RMSK ..4
SK Týniště nad Orlicí..1
10. kolo, So 21.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..0
SK Solnice7
9. kolo, So 14.10.2023 10:00
TJ Sokol Malšova Lhota..2
SK Týniště nad Orlicí..2
9. kolo, So 14.10.2023 10:00
FK Vysoká n/L.8
SK Týniště nad Orlicí..1
8. kolo, Ne 8.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Sokol Černíkovice4
3. kolo, Ne 12.9.2021 00:00
SK Červený Kostelec/TJ..7
SK Týniště nad Orlicí..26
3. kolo, Ne 12.9.2021 00:00
SK Červený Kostelec/TJ..17
SK Týniště nad Orlicí..30
2. kolo, So 4.9.2021 00:00
SK Týniště nad Orlicí..6
FK Náchod 10
2. kolo, So 4.9.2021 00:00
SK Týniště nad Orlicí..32
SK Červený Kostelec/TJ..6
1. kolo, So 28.8.2021 09:00
SK Týniště nad Orlicí..15
FK Náchod 8
1. kolo, So 28.8.2021 09:00
SK Týniště nad Orlicí..12
FK Náchod 11
6. kolo, So 10.10.2020 09:00
SK Týniště nad Orlicí..21
FK Vysoká nad Labem 3
6. kolo, So 10.10.2020 09:00
FC Hradec Králové 20
SK Týniště nad Orlicí..18
5. kolo, Ne 4.10.2020 10:00
SK Týniště nad Orlicí..25
SK Solnice / TJ Sokol ..6
5. kolo, Ne 4.10.2020 10:00
SK Týniště nad Orlicí..24
FK Vysoká nad Labem 5
9. kolo, So 4.11.2023 09:00
Dobruška/Opočno A2
SK Týniště nad Orlicí..14
9. kolo, So 4.11.2023 09:00
Dobruška/Opočno B1
SK Týniště nad Orlicí..8
8. kolo, So 28.10.2023 09:00
Dobruška/Opočno A6
SK Týniště nad Orlicí..4
8. kolo, So 28.10.2023 09:00
Dobruška/Opočno B0
SK Týniště nad Orlicí..6
8. kolo, So 28.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..2
Doudleby/Sopotnice3
7. kolo, So 21.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..4
Doudleby/Sopotnice2
7. kolo, So 21.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..6
SK Solnice0
7. kolo, So 21.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..4
České Meziříčí1
6. kolo, So 14.10.2023 15:00
TJ Sokol Černíkovice B..0
SK Týniště nad Orlicí..5
6. kolo, So 14.10.2023 15:00
SK Týniště nad Orlicí..6
Doudleby/Sopotnice0
1. kolo, Ne 24.3.2024 10:15
Dvůr Králové/Bílá Třem..4
Starší žáci0
19. kolo, So 23.3.2024 10:30
FK Náchod A0
A tým0
19. kolo, So 23.3.2024 10:00
Dorost1
RMSK Cidlina B4
18. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
A tým0
SK Solnice2
18. kolo, So 16.3.2024 14:00
TJ Lánov7
Dorost0
17. kolo, So 9.3.2024 14:00
SK Jičín2
A tým0
13. kolo, Ne 12.11.2023 15:00
TJ Sokol Zábrodí/TJ Ve..1
Starší žáci6
15. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
A tým4
FK Jaroměř1
14. kolo, So 11.11.2023 10:00
FC Vrchlabí7
Dorost0
14. kolo, So 4.11.2023 14:00
TJ Sokol Třebeš A3
A tým1
2. kolo, Ne 31.03 10:00
Starší žáci
Malšova Lhota
20. kolo, Ne 31.03 16:30
A tým
SK Dobruška
21. kolo, So 06.04 10:00
Dorost
FK Jaroměř
21. kolo, So 06.04 14:00
FK Chlumec nad Cidlino..
A tým
3. kolo, Ne 07.04 11:30
Jiskra Hořice
Starší žáci
12. kolo, Ne 07.04 16:30
B tým
SK Albrechtice nad Orl..
22. kolo, So 13.04 10:00
Dorost
FC Vrchlabí
22. kolo, So 13.04 17:00
A tým
FC Spartak Rychnov n. ..
4. kolo, Ne 14.04 10:00
Starší žáci
Baník Žacléř
13. kolo, Ne 14.04 17:00
SK Dobruška B
B tým
Týniště nad Orlicí - Černíkovice 8:0
Týniště nad Orlicí - Solnice 7:0
Týniště nad Orlicí - Vysoká nad Labem I. 4:0
Týniště nad Orlicí - Vysoká nad Labem II. 8:1
Sestava: Gavlák Dominik, Gavlák Matyáš, Falta David, Rydrych Petr, Mrázek Matouš, Weber Ondřej, Hanyk Jakub, Hanyk Tadeáš
Branky: Weber Ondřej 10, Gavlák Matyáš 7, Mrázek Matouš 4, Hanyk Jakub 4, Falta David 1, Rydrych Petr 1
Další turnaj jsme odehráli na hřišti v Černíkovicích. Všchny zápasy jsme měli herně i výsledkově od začátku pod kontrolou, naše góly padaly většinou po hezké kombinaci, do které se zapojil celý tým včetně brankáře. Velkou radost máme z toho, že se věci, které zkoušíme na treninku, pomalu dostávají i do zápasů a naše zápasy jsou i pro fanoušky koukatelné.
V příštím týdnu zajíždíme na Hradce Králové, kde se na Háječku utkáme s FC Hradec Králové, to bude pro nás další prubířský kámen. Tímto zveme všechny naše fanoušky.
1. | Spartak Police nad.. | 18 | 55:20 | 41 |
2. | SK Solnice | 17 | 52:20 | 40 |
3. | FK Náchod A | 18 | 32:20 | 37 |
4. | FC Spartak Rychnov n... | 18 | 34:27 | 28 |
5. | SK Libčany | 17 | 32:26 | 28 |
6. | TJ Sokol Třebeš A | 18 | 34:39 | 28 |
7. | FK Chlumec nad.. | 17 | 30:30 | 24 |
8. | SK Dobruška | 18 | 26:24 | 23 |
9. | TJ Dvůr Králové nad.. | 17 | 21:26 | 23 |
10. | FK Jaroměř | 16 | 27:29 | 22 |
11. | SK Česká Skalice | 17 | 21:21 | 20 |
12. | SK Týniště nad Orlicí | 18 | 19:31 | 20 |
13. | SK Červený Kostelec | 18 | 26:31 | 18 |
14. | TJ Lázně Bělohrad | 18 | 20:38 | 16 |
15. | SK Jičín | 17 | 22:37 | 14 |
16. | TJ Jiskra Hořice | 18 | 18:50 | 10 |
1. | Lokomotiva Borohrádek | 11 | 20:9 | 25 |
2. | SK Albrechtice nad.. | 11 | 23:16 | 22 |
3. | Sokol Černíkovice | 11 | 22:16 | 19 |
4. | Sokol Lípa nad Orlicí | 11 | 22:17 | 17 |
5. | SK Dobruška B | 10 | 27:19 | 16 |
6. | TJ Velešov Doudleby.. | 11 | 15:16 | 14 |
7. | SK Týniště nad Orlicí | 10 | 19:18 | 13 |
8. | SK Solnice B | 10 | 25:21 | 11 |
9. | FK ROJEK Kostelec n... | 10 | 16:20 | 11 |
10. | Sokol Lukavice | 11 | 14:31 | 11 |
11. | AFK Častolovice | 11 | 12:18 | 9 |
12. | TJ Baník Vamberk | 11 | 13:27 | 9 |
1. | FC Nový Hradec Králové | 16 | 45:19 | 35 |
2. | FK Jaroměř | 16 | 48:24 | 34 |
3. | FC Spartak Rychnov.. | 16 | 41:28 | 28 |
4. | FC Vrchlabí | 16 | 38:29 | 25 |
5. | RMSK Cidlina B | 16 | 43:36 | 25 |
6. | TJ Lánov | 16 | 53:40 | 24 |
7. | TJ Dvůr Králové/TJ.. | 16 | 38:59 | 16 |
8. | SK Týniště nad Orlicí | 16 | 10:81 | 0 |
1. | Česká Skalice | 1 | 6:1 | 3 |
2. | Dvůr Králové/Bílá.. | 1 | 4:0 | 3 |
3. | Kostelec/Častolovice | 1 | 3:1 | 3 |
4. | Slovan Broumov | 1 | 3:1 | 3 |
5. | Slavoj Předměřice | 0 | 0:0 | 0 |
6. | Černilov/Smiřice | 0 | 0:0 | 0 |
7. | MFK Nové Město nad.. | 0 | 0:0 | 0 |
8. | Baník Žacléř | 0 | 0:0 | 0 |
9. | FC Mladé Buky | 0 | 0:0 | 0 |
10. | Police nad Metují | 1 | 1:3 | 0 |
11. | Malšova Lhota | 1 | 1:3 | 0 |
12. | SK Týniště nad Orlicí | 1 | 0:4 | 0 |
13. | Jiskra Hořice | 1 | 1:6 | 0 |
1. | SK Solnice | 28 | 112:32 | 64 |
2. | FK Chlumec n. C./RMSK.. | 28 | 88:47 | 64 |
3. | FK Vysoká n/L. | 29 | 77:46 | 49 |
4. | TJ Sokol Malšova Lhota | 29 | 44:59 | 36 |
5. | TJ Sokol Černíkovice | 27 | 53:83 | 29 |
6. | FC Spartak Rychnov.. | 29 | 29:89 | 23 |
7. | SK Týniště nad Orlicí | 28 | 33:80 | 21 |
Počet návštěv: 33036
Posledních 30 dnů: 471 | Posledních 7 dnů: 131 | Poslední den: 11
© 2024 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze