SK Týniště nad Orlicí

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Týniště nad Orlicí
www.fotbal-tyniste.cz

FK Jaroměř

15. kolo, Ne 12.11.2023 14:00

SK Týniště nad Orlicí..4
FK Jaroměř1

SK Týniště nad Orlicí

14. kolo, So 4.11.2023 14:00

TJ Sokol Třebeš A3
SK Týniště nad Orlicí..1

SK Týniště nad Orlicí

13. kolo, Ne 29.10.2023 14:30

SK Česká Skalice0
SK Týniště nad Orlicí..0

TJ Lázně Bělohrad

12. kolo, Ne 22.10.2023 15:30

SK Týniště nad Orlicí..3
TJ Lázně Bělohrad1

SK Týniště nad Orlicí

11. kolo, Ne 15.10.2023 16:00

TJ Jiskra Hořice1
SK Týniště nad Orlicí..1

TJ Dvůr Králové nad Labem

10. kolo, Ne 8.10.2023 16:00

SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Dvůr Králové nad La..3

SK Týniště nad Orlicí

9. kolo, Ne 1.10.2023 16:00

Spartak Police nad Met..2
SK Týniště nad Orlicí..2

SK Červený Kostelec

8. kolo, Ne 24.9.2023 16:30

SK Týniště nad Orlicí..1
SK Červený Kostelec1

SK Týniště nad Orlicí

7. kolo, Ne 17.9.2023 13:30

FC Spartak Rychnov n. ..4
SK Týniště nad Orlicí..0

FK Chlumec nad Cidlinou B

6. kolo, So 9.9.2023 10:15

SK Týniště nad Orlicí..0
FK Chlumec nad Cidlino..1

SK Týniště nad Orlicí

17. kolo, So 09.03 14:00

SK Jičín
SK Týniště nad Orlicí..

SK Solnice

18. kolo, Ne 17.03 15:00

SK Týniště nad Orlicí..
SK Solnice

SK Týniště nad Orlicí

19. kolo, So 23.03 10:30

FK Náchod A
SK Týniště nad Orlicí..

SK Dobruška

20. kolo, Ne 31.03 16:30

SK Týniště nad Orlicí..
SK Dobruška

Zimní turnaje mládeže

Zimní turnaje mládeže

Zimní turnaje mládeže

 

Předpřípravka – Zimní halová liga U7

Druhý turnaj – 2.12. ve Vamberku :    

         Týniště A – Solnice A           11:6           Týniště A – Vamberk   6:7

         Týniště A – Albrechtice        4:3              Týniště A – Č.Meziříčí 7:1

         Týniště A – Týniště B            11: 3

         Týniště B – Solnice A           6:0              Týniště B – Vamberk   4:6

         Týniště B – Albrechtice        3:1              Týniště A – Solnice B 13:0

 

Třetí turnaj – 27.1. ve Voděradech:    

         Týniště A – Solnice A           12:3           Týniště A – Vamberk     4:6

         Týniště A – Albrechtice        5:2              Týniště A – Solnice B 16:3

         Týniště B – Černíkovice B    5:9              Týniště B – Dobruška   3:5

         Týniště B – Černíkovice Č    4:11           Týniště A – Přepychy   4:8

 

Čtvrtý turnaj – 3.2. ve Voděradech:   

         Týniště A – Černíkovice B    8:10           Týniště A – Vamberk     7:8

         Týniště A – Černíkovice Č    8:12           Týniště A – Týniště B   5:4

         Týniště B – Černíkovice B    2:5              Týniště B – Vamberk     3:5

         Týniště B – Černíkovice Č    0:10          

 

 

Starší přípravka – Zimní haloví liga U11

První turnaj - 9.12  ve Vamberku

         Týniště – Vamberk       2:0    Týniště - Doudleby      0:1

         Týniště - Kostelec        1:2    Týniště - Rokytnice      2:3

     

Druhý turnaj - 10.2.  ve Vamberku

         Týniště – Vamberk       2:9    Týniště - Přepychy       8:2

         Týniště – Ace/Boro      3:1    Týniště – Č. Meziříčí    2:3

   

 

Mladší žáci – Zimní liga na UMT Dobruška

První turnaj – neděle 26. 11. 2023

Týniště – Česká Skalice       0:1

         Týniště – Slavia HK              1:0    B: Prošvic

         Týniště – Rychnov                6:0    B: Prošvic 4, Říčař, Procházka

         Týniště – Dobruška/Opočno 1:1    B: Prošvic

 

Druhý turnaj – neděle 11.2. 2024

Týniště – Slavia HK U12       1:1   B: Praus

         Týniště – Slavia HK U13       0:2   

         Týniště – Rychnov                1:0    B: Prošvic 

         Týniště – Dobruška/Opočno 1:1    B: Prošvic

 

Třetí turnaj – neděle 25.2. 2024 

         Týniště – Nové Město           1:2   B: Rektor

         Týniště – Česká Skalice       1:1    B: Praus  

         Týniště – Rychnov                0:1

         Týniště – Dobruška/Opočno 2:1    B: Rektor, Polášek

 

Mladší přípravka – Zimní halová liga OFS – kategorie U9

První turnaj – hala Dobruška – neděle 26. 11. 2023

         Týniště – Vamberk                         2:0    B: Cabalka 2

         Týniště – Černíkovice Bílá            2:0    B: Trecha D., Chaloupková

         Týniště – Albrechtice/Borohrádek 2:0    B: Cabalka 2

         Týniště – Kostelec/Častolovice     0:0

 

Druhý turnaj – hala Rychnov – neděle 7.1.2024

       Týniště – Solnice         6:0    B: Jelínek 2, Cabalka 2, Zeman, Vlasák

       Týniště – Slatina          8:0    B : Jelínek 3, Zeman 2, Králíček, Šubotník, Vlasák

       Týniště – Vamberk      1:1    B: Zeman

 

Třetí turnaj – hala Voděrady – sobota 17.2.2024

     Týniště – Solnice         2:1    B: Zeman, Vlasák

     Týniště – Ace/Boro      0:3   

     Týniště – Javornice     2:1    B: Zeman, Vlasák

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. SK Solnice 15 48:19 34
2. Spartak Police nad.. 15 41:17 32
3. FK Náchod A 15 29:19 32
4. SK Libčany 15 30:23 25
5. TJ Sokol Třebeš A 15 31:31 25
6. FC Spartak Rychnov n... 15 27:21 22
7. FK Chlumec nad.. 15 30:30 22
8. FK Jaroměř 15 26:27 22
9. SK Dobruška 15 22:20 20
10. TJ Dvůr Králové nad.. 15 19:24 20
11. SK Týniště nad Orlicí 15 19:27 19
12. SK Česká Skalice 15 18:19 16
13. SK Červený Kostelec 15 25:28 15
14. TJ Lázně Bělohrad 15 20:34 15
15. SK Jičín 15 19:35 11
16. TJ Jiskra Hořice 15 16:46 6

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

03.03.2024 David Šedivý (25)
06.03.2024 David Novák (13)
13.03.2024 Robin Marek (12)
16.03.2024 David Trecha (8)
16.03.2024 Štěpán Trecha (8)

Najdete nás na Facebooku

Město Týniště nad Orlicí INGTOP, s.r.o. MP design - Petr Ženka K.T.O. International spol. s r.o. KLIMA ENERGY s.r.o. Pro-idea - tvorba www stránek thejrc

Počet návštěv: 32648
Posledních 30 dnů: 386 | Posledních 7 dnů: 133 | Poslední den: 11

© 2024 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne