SK Týniště nad Orlicí

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Týniště nad Orlicí
www.fotbal-tyniste.cz

SK Týniště nad Orlicí

30. kolo, Ne 9.6.2024 17:00

FK Jaroměř2
SK Týniště nad Orlicí..4

TJ Sokol Třebeš A

29. kolo, So 1.6.2024 17:00

SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Sokol Třebeš A1

SK Česká Skalice

28. kolo, Ne 26.5.2024 17:00

SK Týniště nad Orlicí..2
SK Česká Skalice0

SK Týniště nad Orlicí

27. kolo, Ne 19.5.2024 17:00

TJ Lázně Bělohrad1
SK Týniště nad Orlicí..5

TJ Jiskra Hořice

26. kolo, Ne 12.5.2024 17:00

SK Týniště nad Orlicí..4
TJ Jiskra Hořice1

SK Týniště nad Orlicí

25. kolo, So 4.5.2024 17:00

TJ Dvůr Králové nad La..3
SK Týniště nad Orlicí..0

Spartak Police nad Metují

24. kolo, Ne 28.4.2024 17:00

SK Týniště nad Orlicí..0
Spartak Police nad Met..4

SK Týniště nad Orlicí

23. kolo, Ne 21.4.2024 17:00

SK Červený Kostelec2
SK Týniště nad Orlicí..1

FC Spartak Rychnov n. Kn.

22. kolo, So 13.4.2024 17:00

SK Týniště nad Orlicí..2
FC Spartak Rychnov n. ..2

SK Týniště nad Orlicí

21. kolo, So 6.4.2024 14:00

FK Chlumec nad Cidlino..1
SK Týniště nad Orlicí..1

Výsledkový servis 22. týden a program na 23.týden

Výsledkový servis 22. týden a program na 23.týden

Výsledky mužstev v týdnu od  27.5. do 2.6. 2024

I.A mužstvo – Krajský přebor      

Týniště – Třebeš                   0:1       ( 0:1 )

 

B mužstvo – Okresní přebor        

Vamberk - Týniště B            4:1       ( 2:1 )

Branka :     Tulach

Dorost  - Krajský přebor U19

Vrchlabí - Týniště                9:0       ( 7:0 )

 

Starší žáci  - Krajský přebor U15 – skupina F - umístění

Týniště – Černilov                1:0      ( 1:0 )

Branka :     Klimeš

Mladší žáci  - Krajský přebor U13 – skupina E - umístění

Turnaj v Týništi

Týniště – Černíkovice  5:0    B: Mikulka 2, Žid, Rektor,  Procházka

Týniště – Rychnov       3:1    B: Prošvic 3

Týniště – Úpice            3:1    B: Procházka 2, Rektor

 

Starší přípravka  - okresní přebor U11

Turnaj v Kostelci

Týniště – Kostelec         0:15 

Týniště – Solnice          1:22

Mladší přípravka  - okresní přebor U9

Turnaj ve Vamberku

Tý MODRÁ – Vamberk        11:3  B: Jelínek 4, Králíček 3, Cabalka 2, Franc 2

Tý MODRÁ– Solnice             11:0  B: Jelínek 4, Zaňka 3,  Cabalka 2, Prášek, Králíček

Tý MODRÁ – Č. Meziříčí      12:3  B: Jelínek 8, Cabalka 2, Králíček, Šubotník

Tý BÍLÁ – Rychnov A           3:10  B: Vachek 2, Trecha David

Tý BÍLÁ – Rychnov B           1:5    B: Trecha David

Tý BÍLÁ – Kostelec B            3:13  B: Trecha David 2, Vachek

 

Předpřípravka  - okresní přebor U7

Turnaj v Týništi

Týniště A– Č. Meziříčí           3:3    B: Jelen 3

Týniště B – Č. Mezíříčí          11:5  B: Vlček 7, Švikruha 3, Šubotníková

Týniště A – Týniště B            9:11  B:  Jelen 4, Pavlasová 3,Marek, Zima -Vlček 5, Šubotníková 3,Vilímek 2, Švikruha

 

 

Zápasy mužstev v týdnu od 3.6. do 9.6. 2024

I. A mužstvo      

Neděle 9.6. od 17,00 hod.                    

                        Jaroměř - Týniště         

I. B mužstvo

Sobota 8.6. od 17,00. hod.                   

                        Týniště B – Lukavice    

Dorost      

         Sobota 8.6. od 9,30 hod                       

                        Rychnov - Týniště   

Starší žáci

            Sobota 8.6. od 10,00 hod.                          

         Mladé Buky - Týniště

Mladší žáci       

           Sobota 8.6. od 9,00 hod.                                    

         Turnaj v Polici nad Metují

Účast :        Police, Týniště, Úpice, Jaroměř

Starší přípravka        

          Neděle 9.6. 9,00 hod.                                         

         Turnaj v Českém Meziříčí

                                 Účast :        České Meziříčí, Kostelec/Čast, Týniště

 

 

Mladší přípravka      

                                    

          Finálový turnaj o 1. – 4. místo

                              Účast : Týniště MODRÁ, Ace/Boro, Černíkovice Č, Kostelec A

 

                                              

          Finálový turnaj o 13. – 16. místo

                             Účast : Týniště BÍLÁ, Solnice, Rychnov B, Kostelec B

 

Předpřípravka  

            Středa 5.6. 16,30 hod.                                        

           Turnaj v Borohrádku

                            Účast : Borohrádek, Týniště MODRÁ + BÍLÁ

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Spartak Police nad.. 29 103:30 70
2. SK Solnice 30 88:37 65
3. FK Náchod A 29 65:38 60
4. TJ Sokol Třebeš A 29 51:58 46
5. TJ Dvůr Králové nad.. 29 45:38 45
6. FK Chlumec nad.. 29 53:47 45
7. SK Libčany 29 52:53 39
8. FC Spartak Rychnov n... 29 47:48 37
9. FK Jaroměř 29 56:59 37
10. SK Týniště nad Orlicí 29 41:48 37
11. SK Česká Skalice 29 42:40 36
12. SK Dobruška 29 45:56 36
13. SK Červený Kostelec 29 42:57 30
14. TJ Jiskra Hořice 29 36:77 25
15. SK Jičín 29 32:71 24
16. TJ Lázně Bělohrad 30 31:72 24

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

18.06.2024 Radek Pojezdala (49)
20.06.2024 Filip Kalulák (6)
23.06.2024 Filip Dostál (10)
28.06.2024 Luděk Cabalka (7)
02.07.2024 Štěpán Zeman (17)

Najdete nás na Facebooku

Město Týniště nad Orlicí INGTOP, s.r.o. MP design - Petr Ženka K.T.O. International spol. s r.o. KLIMA ENERGY s.r.o. Pro-idea - tvorba www stránek thejrc

Počet návštěv: 34211
Posledních 30 dnů: 542 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 21

© 2024 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne