SK Týniště nad Orlicí

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Týniště nad Orlicí
www.fotbal-tyniste.cz

SK Týniště nad Orlicí

30. kolo, Ne 9.6.2024 17:00

FK Jaroměř2
SK Týniště nad Orlicí..4

TJ Sokol Třebeš A

29. kolo, So 1.6.2024 17:00

SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Sokol Třebeš A1

SK Česká Skalice

28. kolo, Ne 26.5.2024 17:00

SK Týniště nad Orlicí..2
SK Česká Skalice0

SK Týniště nad Orlicí

27. kolo, Ne 19.5.2024 17:00

TJ Lázně Bělohrad1
SK Týniště nad Orlicí..5

TJ Jiskra Hořice

26. kolo, Ne 12.5.2024 17:00

SK Týniště nad Orlicí..4
TJ Jiskra Hořice1

SK Týniště nad Orlicí

25. kolo, So 4.5.2024 17:00

TJ Dvůr Králové nad La..3
SK Týniště nad Orlicí..0

Spartak Police nad Metují

24. kolo, Ne 28.4.2024 17:00

SK Týniště nad Orlicí..0
Spartak Police nad Met..4

SK Týniště nad Orlicí

23. kolo, Ne 21.4.2024 17:00

SK Červený Kostelec2
SK Týniště nad Orlicí..1

FC Spartak Rychnov n. Kn.

22. kolo, So 13.4.2024 17:00

SK Týniště nad Orlicí..2
FC Spartak Rychnov n. ..2

SK Týniště nad Orlicí

21. kolo, So 6.4.2024 14:00

FK Chlumec nad Cidlino..1
SK Týniště nad Orlicí..1

Výsledkový servis 23 týden a program na 24.týden

Výsledkový servis 23 týden a program na 24.týden

Výsledky mužstev v týdnu od  3.6. do 9.6. 2024

I.A mužstvo – Krajský přebor      

Jaroměř - Týniště           2:4       ( 1:2 )

Branky :     Kollár, Šedivý, Provazník, Cvejn

 

B mužstvo – Okresní přebor        

Týniště B – Lukavice     1:1       ( 0:0 )

Branka :    Malý p.k.

Dorost  - Krajský přebor U19

Rychnov - Týniště          0:2       ( 0:1 )

Branky :    Horák, Zemánek

Starší žáci  - Krajský přebor U15 – skupina F - umístění

Mladé Buky – Týniště    4:3      ( 2:1 )

Branky :    Matouš, Polášek, Strnad

Mladší žáci  - Krajský přebor U13 – skupina E - umístění

Turnaj v Polici nad Metují

Týniště – Police            1:0    B:

Týniště – Jaroměř        2:1    B:

Týniště – Úpice            3:0    B:

 

 

Starší přípravka  - okresní přebor U11

Turnaj v Českém Meziříčí

Týniště – České Meziříčí                  8:6   

Týniště – Kostelec/Častolovice        1:16

 

Mladší přípravka  - okresní přebor U9

Finálový turnaj o 1. - 4. místo - Kostelec

Tý MODRÁ – Kostelec/Část. A       0:2

Tý MODRÁ– Ace/Boro hrádek       2:1    B: Cabalka, Jelínek

Tý MODRÁ– Černíkovice               3:5    B: Jelínek 2, Králíček

Celkové umístění :          4. místo

Nejlepší brankář :          Vašík Zaňka

 

Finálový turnaj 13. -16. místo - Rychnov

Tý BÍLÁ – Kostelec/Opoč B  

Tý BÍLÁ – Solnice                 

Tý MODRÁ – Rychnov B     

 

Předpřípravka  - okresní přebor U7

Turnaj v Borohrádku

Týniště A – Borohrádek        6:3    B:

Týniště B – Borohrádek        20:3  B:

Týniště A – Týniště B            6:11  B:  

 

 

Zápasy mužstev v týdnu od 10.6. do 16.6. 2024

I. A mužstvo      

Sobota 15.6. od 17,00 hod.                           

                        Týniště – Libčany    

I. B mužstvo

Sobota 15.6. od 15,30. hod.                 

                        Solnice B – Týniště B   

Dorost      

         Sobota 15.6. od 10,00 hod                   

                        Týniště – Dvůr Králové

Starší žáci

Neděle 16.6. od 10,00 hod.                        

Týniště – Předměřice

Starší přípravka        

Sobota 17.6. 9,00 hod.                                       

Finálový turnaj 8 – 13. místo

Účast :        Černíkovice, Solnice, Slatina, Rychnov B,

Týniště, Přepychy

Mladší přípravka      

Sobota 15.6. 9,00 hod.                                       

Turnaj v Horním Jelení

 

Předpřípravka  

Neděle 16.6. 9,00 hod.                                        

Finálový turnaj ve Vamberku

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Spartak Police nad.. 29 103:30 70
2. SK Solnice 30 88:37 65
3. FK Náchod A 29 65:38 60
4. TJ Sokol Třebeš A 29 51:58 46
5. TJ Dvůr Králové nad.. 29 45:38 45
6. FK Chlumec nad.. 29 53:47 45
7. SK Libčany 29 52:53 39
8. FC Spartak Rychnov n... 29 47:48 37
9. FK Jaroměř 29 56:59 37
10. SK Týniště nad Orlicí 29 41:48 37
11. SK Česká Skalice 29 42:40 36
12. SK Dobruška 29 45:56 36
13. SK Červený Kostelec 29 42:57 30
14. TJ Jiskra Hořice 29 36:77 25
15. SK Jičín 29 32:71 24
16. TJ Lázně Bělohrad 30 31:72 24

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

18.06.2024 Radek Pojezdala (49)
20.06.2024 Filip Kalulák (6)
23.06.2024 Filip Dostál (10)
28.06.2024 Luděk Cabalka (7)
02.07.2024 Štěpán Zeman (17)

Najdete nás na Facebooku

Město Týniště nad Orlicí INGTOP, s.r.o. MP design - Petr Ženka K.T.O. International spol. s r.o. KLIMA ENERGY s.r.o. Pro-idea - tvorba www stránek thejrc

Počet návštěv: 34211
Posledních 30 dnů: 542 | Posledních 7 dnů: 162 | Poslední den: 21

© 2024 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne