19. kolo, So 23.3.2024 10:30
FK Náchod A0
SK Týniště nad Orlicí..0
18. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
SK Týniště nad Orlicí..0
SK Solnice2
17. kolo, So 9.3.2024 14:00
SK Jičín2
SK Týniště nad Orlicí..0
15. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
SK Týniště nad Orlicí..4
FK Jaroměř1
14. kolo, So 4.11.2023 14:00
TJ Sokol Třebeš A3
SK Týniště nad Orlicí..1
13. kolo, Ne 29.10.2023 14:30
SK Česká Skalice0
SK Týniště nad Orlicí..0
12. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
SK Týniště nad Orlicí..3
TJ Lázně Bělohrad1
11. kolo, Ne 15.10.2023 16:00
TJ Jiskra Hořice1
SK Týniště nad Orlicí..1
10. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Dvůr Králové nad La..3
9. kolo, Ne 1.10.2023 16:00
Spartak Police nad Met..2
SK Týniště nad Orlicí..2
20. kolo, Ne 31.03 16:30
SK Týniště nad Orlicí..
SK Dobruška
21. kolo, So 06.04 14:00
FK Chlumec nad Cidlino..
SK Týniště nad Orlicí..
22. kolo, So 13.04 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
FC Spartak Rychnov n. ..
23. kolo, Ne 21.04 17:00
SK Červený Kostelec
SK Týniště nad Orlicí..
24. kolo, Ne 28.04 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Spartak Police nad Met..
25. kolo, So 04.05 17:00
TJ Dvůr Králové nad La..
SK Týniště nad Orlicí..
26. kolo, Ne 12.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Jiskra Hořice
27. kolo, Ne 19.05 17:00
TJ Lázně Bělohrad
SK Týniště nad Orlicí..
28. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Česká Skalice
29. kolo, So 01.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Sokol Třebeš A
10. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
SK Albrechtice nad Orl..5
SK Týniště nad Orlicí..2
9. kolo, So 14.10.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Solnice B1
8. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
Sokol Lukavice2
SK Týniště nad Orlicí..1
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Baník Vamberk0
6. kolo, So 23.9.2023 16:30
Sokol Lípa nad Orlicí..0
SK Týniště nad Orlicí..3
5. kolo, So 16.9.2023 16:30
SK Týniště nad Orlicí..4
AFK Častolovice1
4. kolo, Ne 10.9.2023 17:00
FK ROJEK Kostelec n. O..1
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 3.9.2023 17:00
SK Týniště nad Orlicí..1
Sokol Černíkovice1
2. kolo, Ne 27.8.2023 17:00
TJ Velešov Doudleby na..5
SK Týniště nad Orlicí..2
1. kolo, Ne 20.8.2023 17:00
Lokomotiva Borohrádek2
SK Týniště nad Orlicí..2
12. kolo, Ne 07.04 16:30
SK Týniště nad Orlicí..
SK Albrechtice nad Orl..
13. kolo, Ne 14.04 17:00
SK Dobruška B
SK Týniště nad Orlicí..
14. kolo, So 20.04 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Lokomotiva Borohrádek
15. kolo, So 27.04 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Velešov Doudleby na..
16. kolo, Ne 05.05 17:00
Sokol Černíkovice
SK Týniště nad Orlicí..
17. kolo, So 11.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
FK ROJEK Kostelec n. O..
18. kolo, Ne 19.05 17:00
AFK Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
19. kolo, So 25.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lípa nad Orlicí..
20. kolo, Ne 02.06 17:00
TJ Baník Vamberk
SK Týniště nad Orlicí..
21. kolo, So 08.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lukavice
19. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
RMSK Cidlina B4
18. kolo, So 16.3.2024 14:00
TJ Lánov7
SK Týniště nad Orlicí..0
14. kolo, So 11.11.2023 10:00
FC Vrchlabí7
SK Týniště nad Orlicí..0
13. kolo, So 4.11.2023 10:00
FK Jaroměř5
SK Týniště nad Orlicí..0
12. kolo, So 28.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Nový Hradec Králové..4
11. kolo, So 21.10.2023 10:00
RMSK Cidlina B8
SK Týniště nad Orlicí..0
10. kolo, So 14.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Lánov6
9. kolo, So 7.10.2023 14:00
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..8
SK Týniště nad Orlicí..1
8. kolo, Ne 1.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
FC Spartak Rychnov nad..3
7. kolo, So 23.9.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Vrchlabí4
20. kolo, Pá 29.03 10:30
FC Nový Hradec Králové..
SK Týniště nad Orlicí..
21. kolo, So 06.04 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
FK Jaroměř
22. kolo, So 13.04 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
FC Vrchlabí
23. kolo, So 20.04 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
FC Spartak Rychnov nad..
24. kolo, So 27.04 10:15
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..
SK Týniště nad Orlicí..
25. kolo, So 04.05 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Lánov
26. kolo, So 11.05 14:30
RMSK Cidlina B
SK Týniště nad Orlicí..
27. kolo, So 18.05 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
FC Nový Hradec Králové..
28. kolo, So 25.05 14:30
FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..
15. kolo, Ne 02.06 16:00
FC Vrchlabí
SK Týniště nad Orlicí..
1. kolo, Ne 24.3.2024 10:15
Dvůr Králové/Bílá Třem..4
SK Týniště nad Orlicí..0
13. kolo, Ne 12.11.2023 15:00
TJ Sokol Zábrodí/TJ Ve..1
SK Týniště nad Orlicí..6
12. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FK ROJEK Kostelec n. O..2
11. kolo, So 28.10.2023 14:00
MFK Nové Město nad Met..8
SK Týniště nad Orlicí..0
10. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..2
SK Třebechovice pod Or..6
9. kolo, So 14.10.2023 10:00
SK Červený Kostelec8
SK Týniště nad Orlicí..0
8. kolo, So 7.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
FC Spartak Rychnov nad..1
7. kolo, So 30.9.2023 10:00
SK Dobruška/TJ Spartak..5
SK Týniště nad Orlicí..1
6. kolo, Ne 24.9.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
SK Solnice/TJ Sokol Če..12
4. kolo, Ne 10.9.2023 10:00
TJ Slovan Broumov4
SK Týniště nad Orlicí..0
2. kolo, Ne 31.03 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Malšova Lhota
3. kolo, Ne 07.04 11:30
Jiskra Hořice
SK Týniště nad Orlicí..
4. kolo, Ne 14.04 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Baník Žacléř
5. kolo, So 20.04 10:00
Slovan Broumov
SK Týniště nad Orlicí..
12. kolo, So 4.11.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Spartak Rychnov nad..4
12. kolo, So 4.11.2023 09:00
TJ Sokol Černíkovice5
SK Týniště nad Orlicí..1
11. kolo, So 28.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FK Vysoká n/L.3
11. kolo, So 28.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Solnice3
11. kolo, So 28.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FC Spartak Rychnov nad..2
10. kolo, So 21.10.2023 09:00
FK Chlumec n. C./RMSK ..4
SK Týniště nad Orlicí..1
10. kolo, So 21.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..0
SK Solnice7
9. kolo, So 14.10.2023 10:00
TJ Sokol Malšova Lhota..2
SK Týniště nad Orlicí..2
9. kolo, So 14.10.2023 10:00
FK Vysoká n/L.8
SK Týniště nad Orlicí..1
8. kolo, Ne 8.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Sokol Černíkovice4
3. kolo, Ne 12.9.2021 00:00
SK Červený Kostelec/TJ..7
SK Týniště nad Orlicí..26
3. kolo, Ne 12.9.2021 00:00
SK Červený Kostelec/TJ..17
SK Týniště nad Orlicí..30
2. kolo, So 4.9.2021 00:00
SK Týniště nad Orlicí..6
FK Náchod 10
2. kolo, So 4.9.2021 00:00
SK Týniště nad Orlicí..32
SK Červený Kostelec/TJ..6
1. kolo, So 28.8.2021 09:00
SK Týniště nad Orlicí..15
FK Náchod 8
1. kolo, So 28.8.2021 09:00
SK Týniště nad Orlicí..12
FK Náchod 11
6. kolo, So 10.10.2020 09:00
SK Týniště nad Orlicí..21
FK Vysoká nad Labem 3
6. kolo, So 10.10.2020 09:00
FC Hradec Králové 20
SK Týniště nad Orlicí..18
5. kolo, Ne 4.10.2020 10:00
SK Týniště nad Orlicí..25
SK Solnice / TJ Sokol ..6
5. kolo, Ne 4.10.2020 10:00
SK Týniště nad Orlicí..24
FK Vysoká nad Labem 5
9. kolo, So 4.11.2023 09:00
Dobruška/Opočno A2
SK Týniště nad Orlicí..14
9. kolo, So 4.11.2023 09:00
Dobruška/Opočno B1
SK Týniště nad Orlicí..8
8. kolo, So 28.10.2023 09:00
Dobruška/Opočno A6
SK Týniště nad Orlicí..4
8. kolo, So 28.10.2023 09:00
Dobruška/Opočno B0
SK Týniště nad Orlicí..6
8. kolo, So 28.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..2
Doudleby/Sopotnice3
7. kolo, So 21.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..4
Doudleby/Sopotnice2
7. kolo, So 21.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..6
SK Solnice0
7. kolo, So 21.10.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..4
České Meziříčí1
6. kolo, So 14.10.2023 15:00
TJ Sokol Černíkovice B..0
SK Týniště nad Orlicí..5
6. kolo, So 14.10.2023 15:00
SK Týniště nad Orlicí..6
Doudleby/Sopotnice0
1. kolo, Ne 24.3.2024 10:15
Dvůr Králové/Bílá Třem..4
Starší žáci0
19. kolo, So 23.3.2024 10:30
FK Náchod A0
A tým0
19. kolo, So 23.3.2024 10:00
Dorost1
RMSK Cidlina B4
18. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
A tým0
SK Solnice2
18. kolo, So 16.3.2024 14:00
TJ Lánov7
Dorost0
17. kolo, So 9.3.2024 14:00
SK Jičín2
A tým0
13. kolo, Ne 12.11.2023 15:00
TJ Sokol Zábrodí/TJ Ve..1
Starší žáci6
15. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
A tým4
FK Jaroměř1
14. kolo, So 11.11.2023 10:00
FC Vrchlabí7
Dorost0
14. kolo, So 4.11.2023 14:00
TJ Sokol Třebeš A3
A tým1
20. kolo, Pá 29.03 10:30
FC Nový Hradec Králové..
Dorost
2. kolo, Ne 31.03 10:00
Starší žáci
Malšova Lhota
20. kolo, Ne 31.03 16:30
A tým
SK Dobruška
21. kolo, So 06.04 10:00
Dorost
FK Jaroměř
21. kolo, So 06.04 14:00
FK Chlumec nad Cidlino..
A tým
3. kolo, Ne 07.04 11:30
Jiskra Hořice
Starší žáci
12. kolo, Ne 07.04 16:30
B tým
SK Albrechtice nad Orl..
22. kolo, So 13.04 10:00
Dorost
FC Vrchlabí
22. kolo, So 13.04 17:00
A tým
FC Spartak Rychnov n. ..
4. kolo, Ne 14.04 10:00
Starší žáci
Baník Žacléř
Úvod / STATISTIKY / Předpřípravka
We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.
error 500