25. kolo, So 4.5.2024 17:00
TJ Dvůr Králové nad La..3
SK Týniště nad Orlicí..0
24. kolo, Ne 28.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..0
Spartak Police nad Met..4
23. kolo, Ne 21.4.2024 17:00
SK Červený Kostelec2
SK Týniště nad Orlicí..1
22. kolo, So 13.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FC Spartak Rychnov n. ..2
21. kolo, So 6.4.2024 14:00
FK Chlumec nad Cidlino..1
SK Týniště nad Orlicí..1
20. kolo, Ne 31.3.2024 16:30
SK Týniště nad Orlicí..3
SK Dobruška0
19. kolo, So 23.3.2024 10:30
FK Náchod A0
SK Týniště nad Orlicí..0
18. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
SK Týniště nad Orlicí..0
SK Solnice2
17. kolo, So 9.3.2024 14:00
SK Jičín2
SK Týniště nad Orlicí..0
15. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
SK Týniště nad Orlicí..4
FK Jaroměř1
26. kolo, Ne 12.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Jiskra Hořice
27. kolo, Ne 19.05 17:00
TJ Lázně Bělohrad
SK Týniště nad Orlicí..
28. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Česká Skalice
29. kolo, So 01.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Sokol Třebeš A
30. kolo, Ne 09.06 17:00
FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..
16. kolo, So 15.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Libčany
16. kolo, Ne 5.5.2024 17:00
Sokol Černíkovice0
SK Týniště nad Orlicí..1
15. kolo, So 27.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..1
TJ Velešov Doudleby na..6
13. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SK Dobruška B2
SK Týniště nad Orlicí..0
12. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Albrechtice nad Orl..2
11. kolo, So 28.10.2023 14:30
SK Týniště nad Orlicí..2
SK Dobruška B0
10. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
SK Albrechtice nad Orl..5
SK Týniště nad Orlicí..2
9. kolo, So 14.10.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Solnice B1
8. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
Sokol Lukavice2
SK Týniště nad Orlicí..1
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Baník Vamberk0
6. kolo, So 23.9.2023 16:30
Sokol Lípa nad Orlicí..0
SK Týniště nad Orlicí..3
17. kolo, So 11.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
FK ROJEK Kostelec n. O..
18. kolo, Ne 19.05 17:00
AFK Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
19. kolo, So 25.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lípa nad Orlicí..
20. kolo, Ne 02.06 17:00
TJ Baník Vamberk
SK Týniště nad Orlicí..
21. kolo, So 08.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lukavice
22. kolo, So 15.06 15:30
SK Solnice B
SK Týniště nad Orlicí..
25. kolo, So 4.5.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
TJ Lánov8
24. kolo, So 27.4.2024 10:15
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..6
SK Týniště nad Orlicí..0
23. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Spartak Rychnov nad..5
22. kolo, So 13.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Vrchlabí3
21. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
FK Jaroměř6
20. kolo, Pá 29.3.2024 10:30
FC Nový Hradec Králové..11
SK Týniště nad Orlicí..1
19. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
RMSK Cidlina B4
18. kolo, So 16.3.2024 14:00
TJ Lánov7
SK Týniště nad Orlicí..0
14. kolo, So 11.11.2023 10:00
FC Vrchlabí7
SK Týniště nad Orlicí..0
13. kolo, So 4.11.2023 10:00
FK Jaroměř5
SK Týniště nad Orlicí..0
26. kolo, So 11.05 14:30
RMSK Cidlina B
SK Týniště nad Orlicí..
27. kolo, So 18.05 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
FC Nový Hradec Králové..
28. kolo, So 25.05 14:30
FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..
15. kolo, Ne 02.06 16:00
FC Vrchlabí
SK Týniště nad Orlicí..
16. kolo, So 08.06 09:30
FC Spartak Rychnov nad..
SK Týniště nad Orlicí..
17. kolo, So 15.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..
7. kolo, So 4.5.2024 13:30
MFK Nové Město nad Met..5
SK Týniště nad Orlicí..2
6. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Police nad Metují1
5. kolo, So 20.4.2024 10:00
Slovan Broumov2
SK Týniště nad Orlicí..2
4. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..8
Baník Žacléř0
3. kolo, Ne 7.4.2024 11:30
Jiskra Hořice3
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Malšova Lhota1
1. kolo, Ne 24.3.2024 10:15
Dvůr Králové/Bílá Třem..4
SK Týniště nad Orlicí..0
13. kolo, Ne 12.11.2023 15:00
TJ Sokol Zábrodí/TJ Ve..1
SK Týniště nad Orlicí..6
12. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FK ROJEK Kostelec n. O..2
11. kolo, So 28.10.2023 14:00
MFK Nové Město nad Met..8
SK Týniště nad Orlicí..0
8. kolo, So 11.05 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Česká Skalice
9. kolo, So 18.05 10:00
Kostelec/Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
11. kolo, Ne 02.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černilov/Smiřice
12. kolo, So 08.06 10:00
FC Mladé Buky
SK Týniště nad Orlicí..
13. kolo, Ne 16.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Slavoj Předměřice
5. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
Dobruška/Opočno 1
SK Týniště nad Orlicí..4
5. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
Police nad Metují1
SK Týniště nad Orlicí..2
4. kolo, So 20.4.2024 09:00
Rychnov nad Kněžnou4
SK Týniště nad Orlicí..0
4. kolo, So 20.4.2024 09:00
Police nad Metují1
SK Týniště nad Orlicí..1
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Jaroměř0
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Černíkovice1
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Dobruška/Opočno 0
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, So 6.4.2024 09:00
Úpice5
SK Týniště nad Orlicí..2
2. kolo, So 6.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..2
Černíkovice4
1. kolo, So 30.3.2024 09:00
Jaroměř1
SK Týniště nad Orlicí..5
6. kolo, Ne 12.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Jaroměř
6. kolo, Ne 12.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Úpice
6. kolo, Ne 12.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Police nad Metují
7. kolo, Ne 19.05 09:00
Dobruška/Opočno
SK Týniště nad Orlicí..
7. kolo, Ne 19.05 09:00
Rychnov nad Kněžnou
SK Týniště nad Orlicí..
7. kolo, Ne 19.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Úpice
8. kolo, Ne 26.05 22:00
Černíkovice
SK Týniště nad Orlicí..
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Rychnov nad Kněžnou
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Police nad Metují
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Doudleby/Sopotnice6
SK Týniště nad Orlicí..2
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Přepychy4
SK Týniště nad Orlicí..8
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..13
SK Solnice1
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Javornice2
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Slatina6
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Albrechtice/Borohrádek..8
SK Týniště nad Orlicí..3
1. kolo, So 30.3.2024 10:00
Kostelec/Častolovice13
SK Týniště nad Orlicí..0
1. kolo, So 30.3.2024 10:00
Rychnov nad Kněžnou3
SK Týniště nad Orlicí..4
1. kolo, So 30.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
Doudleby/Sopotnice5
3. kolo, Ne 12.9.2021 00:00
SK Červený Kostelec/TJ..7
SK Týniště nad Orlicí..26
5. kolo, So 18.05 22:00
Rychnov nad Kněžnou
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, So 18.05 22:00
Rokytnice v.O.h.
SK Týniště nad Orlicí..
6. kolo, Ne 19.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice
6. kolo, Ne 19.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Vamberk
. kolo, So 25.05 09:00
České Meziříčí
SK Týniště nad Orlicí..
. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Slatina
8. kolo, So 01.06 09:00
Kostelec/Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 01.06 09:00
SK Solnice
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Přepychy
9. kolo, So 08.06 09:00
České Meziříčí
SK Týniště nad Orlicí..
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..11
Týniště BÍLÁ0
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..12
Rychnov nad Kněžnou1
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..9
Dobruška/Opočno M0
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
České Meziříčí2
SK Týniště nad Orlicí..2
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
Albrechtice/Borohrádek..2
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..5
Černíkovice BÍLÁ1
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Vamberk1
SK Týniště nad Orlicí..7
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Kostelec/Častolovice B..2
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..9
Dobruška/Opočno ORANŽO..2
1. kolo, So 6.4.2024 09:00
Černíkovice ČERVENÁ..1
SK Týniště nad Orlicí..2
5. kolo, So 11.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Dobruška/Opočno ORANŽO..
5. kolo, So 11.05 09:00
Javornice
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, So 11.05 09:00
Rychnov B
SK Týniště nad Orlicí..
6. kolo, So 18.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Týniště BÍLÁ
6. kolo, So 18.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Dobruška/Opočno ORANŽO..
6. kolo, So 18.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice ČERVENÁ..
7. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Týniště BÍLÁ
7. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Kostelec/Častolovice A..
7. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Solnice
8. kolo, So 01.06 09:00
Vamberk
SK Týniště nad Orlicí..
16. kolo, Ne 5.5.2024 17:00
Sokol Černíkovice0
B tým1
5. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
Police nad Metují1
Mladší žáci2
5. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
Dobruška/Opočno 1
Mladší žáci4
25. kolo, So 4.5.2024 17:00
TJ Dvůr Králové nad La..3
A tým0
7. kolo, So 4.5.2024 13:30
MFK Nové Město nad Met..5
Starší žáci2
25. kolo, So 4.5.2024 10:00
Dorost1
TJ Lánov8
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Mladší přípravka11
Týniště BÍLÁ0
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Mladší přípravka12
Rychnov nad Kněžnou1
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Mladší přípravka9
Dobruška/Opočno M0
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Doudleby/Sopotnice6
Starší přípravka2
5. kolo, So 11.05 09:00
Mladší přípravka
Dobruška/Opočno ORANŽO..
5. kolo, So 11.05 09:00
Javornice
Mladší přípravka
5. kolo, So 11.05 09:00
Rychnov B
Mladší přípravka
8. kolo, So 11.05 10:00
Starší žáci
Česká Skalice
26. kolo, So 11.05 14:30
RMSK Cidlina B
Dorost
17. kolo, So 11.05 17:00
B tým
FK ROJEK Kostelec n. O..
6. kolo, Ne 12.05 09:00
Mladší žáci
Jaroměř
6. kolo, Ne 12.05 09:00
Mladší žáci
Úpice
6. kolo, Ne 12.05 09:00
Mladší žáci
Police nad Metují
26. kolo, Ne 12.05 17:00
A tým
TJ Jiskra Hořice
Úvod / STATISTIKY / Předpřípravka
We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.
error 500