27. kolo, Ne 19.5.2024 17:00
TJ Lázně Bělohrad1
SK Týniště nad Orlicí..5
26. kolo, Ne 12.5.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..4
TJ Jiskra Hořice1
25. kolo, So 4.5.2024 17:00
TJ Dvůr Králové nad La..3
SK Týniště nad Orlicí..0
24. kolo, Ne 28.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..0
Spartak Police nad Met..4
23. kolo, Ne 21.4.2024 17:00
SK Červený Kostelec2
SK Týniště nad Orlicí..1
22. kolo, So 13.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FC Spartak Rychnov n. ..2
21. kolo, So 6.4.2024 14:00
FK Chlumec nad Cidlino..1
SK Týniště nad Orlicí..1
20. kolo, Ne 31.3.2024 16:30
SK Týniště nad Orlicí..3
SK Dobruška0
19. kolo, So 23.3.2024 10:30
FK Náchod A0
SK Týniště nad Orlicí..0
18. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
SK Týniště nad Orlicí..0
SK Solnice2
28. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Česká Skalice
29. kolo, So 01.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Sokol Třebeš A
30. kolo, Ne 09.06 17:00
FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..
16. kolo, So 15.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Libčany
18. kolo, Ne 19.5.2024 17:00
AFK Častolovice6
SK Týniště nad Orlicí..1
17. kolo, So 11.5.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..3
FK ROJEK Kostelec n. O..4
16. kolo, Ne 5.5.2024 17:00
Sokol Černíkovice0
SK Týniště nad Orlicí..1
15. kolo, So 27.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..1
TJ Velešov Doudleby na..6
13. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SK Dobruška B2
SK Týniště nad Orlicí..0
12. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Albrechtice nad Orl..2
11. kolo, So 28.10.2023 14:30
SK Týniště nad Orlicí..2
SK Dobruška B0
10. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
SK Albrechtice nad Orl..5
SK Týniště nad Orlicí..2
9. kolo, So 14.10.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Solnice B1
8. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
Sokol Lukavice2
SK Týniště nad Orlicí..1
19. kolo, So 25.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lípa nad Orlicí..
20. kolo, Ne 02.06 17:00
TJ Baník Vamberk
SK Týniště nad Orlicí..
21. kolo, So 08.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lukavice
22. kolo, So 15.06 15:30
SK Solnice B
SK Týniště nad Orlicí..
27. kolo, So 18.5.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
FC Nový Hradec Králové..7
26. kolo, So 11.5.2024 14:30
RMSK Cidlina B5
SK Týniště nad Orlicí..2
25. kolo, So 4.5.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
TJ Lánov8
24. kolo, So 27.4.2024 10:15
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..6
SK Týniště nad Orlicí..0
23. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Spartak Rychnov nad..5
22. kolo, So 13.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Vrchlabí3
21. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
FK Jaroměř6
20. kolo, Pá 29.3.2024 10:30
FC Nový Hradec Králové..11
SK Týniště nad Orlicí..1
19. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
RMSK Cidlina B4
18. kolo, So 16.3.2024 14:00
TJ Lánov7
SK Týniště nad Orlicí..0
28. kolo, So 25.05 14:30
FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..
15. kolo, Ne 02.06 16:00
FC Vrchlabí
SK Týniště nad Orlicí..
16. kolo, So 08.06 09:30
FC Spartak Rychnov nad..
SK Týniště nad Orlicí..
17. kolo, So 15.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..
9. kolo, So 18.5.2024 10:00
Kostelec/Častolovice1
SK Týniště nad Orlicí..5
8. kolo, So 11.5.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..5
Česká Skalice1
7. kolo, So 4.5.2024 13:30
MFK Nové Město nad Met..5
SK Týniště nad Orlicí..2
6. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Police nad Metují1
5. kolo, So 20.4.2024 10:00
Slovan Broumov2
SK Týniště nad Orlicí..2
4. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..8
Baník Žacléř0
3. kolo, Ne 7.4.2024 11:30
Jiskra Hořice3
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Malšova Lhota1
1. kolo, Ne 24.3.2024 10:15
Dvůr Králové/Bílá Třem..4
SK Týniště nad Orlicí..0
13. kolo, Ne 12.11.2023 15:00
TJ Sokol Zábrodí/TJ Ve..1
SK Týniště nad Orlicí..6
11. kolo, Ne 02.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černilov/Smiřice
12. kolo, So 08.06 10:00
FC Mladé Buky
SK Týniště nad Orlicí..
13. kolo, Ne 16.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Slavoj Předměřice
7. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
Dobruška/Opočno 0
SK Týniště nad Orlicí..3
7. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
Rychnov nad Kněžnou0
SK Týniště nad Orlicí..1
7. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Úpice4
6. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..3
Jaroměř2
6. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..3
Úpice3
6. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..2
Police nad Metují1
5. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
Dobruška/Opočno 1
SK Týniště nad Orlicí..4
5. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
Police nad Metují1
SK Týniště nad Orlicí..2
4. kolo, So 20.4.2024 09:00
Rychnov nad Kněžnou4
SK Týniště nad Orlicí..0
4. kolo, So 20.4.2024 09:00
Police nad Metují1
SK Týniště nad Orlicí..1
8. kolo, Ne 26.05 22:00
Černíkovice
SK Týniště nad Orlicí..
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Rychnov nad Kněžnou
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Police nad Metují
10. kolo, So 08.06 09:00
Úpice
SK Týniště nad Orlicí..
10. kolo, So 08.06 09:00
Police nad Metují
SK Týniště nad Orlicí..
10. kolo, So 08.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Jaroměř
6. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..1
Černíkovice9
6. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..6
Vamberk8
5. kolo, So 18.5.2024 22:00
Rychnov nad Kněžnou5
SK Týniště nad Orlicí..3
5. kolo, So 18.5.2024 22:00
Rokytnice v.O.h.11
SK Týniště nad Orlicí..4
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Doudleby/Sopotnice6
SK Týniště nad Orlicí..2
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Přepychy4
SK Týniště nad Orlicí..8
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..13
SK Solnice1
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Javornice2
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Slatina6
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Albrechtice/Borohrádek..8
SK Týniště nad Orlicí..3
. kolo, So 25.05 09:00
České Meziříčí
SK Týniště nad Orlicí..
. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Slatina
8. kolo, So 01.06 09:00
Kostelec/Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 01.06 09:00
SK Solnice
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Přepychy
9. kolo, So 08.06 09:00
České Meziříčí
SK Týniště nad Orlicí..
9. kolo, So 08.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Kostelec/Častolovice
6. kolo, So 18.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..9
Týniště BÍLÁ1
6. kolo, So 18.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..3
Dobruška/Opočno ORANŽO..1
6. kolo, So 18.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..4
Černíkovice ČERVENÁ..3
5. kolo, So 11.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..2
Dobruška/Opočno ORANŽO..3
5. kolo, So 11.5.2024 09:00
Javornice2
SK Týniště nad Orlicí..4
5. kolo, So 11.5.2024 09:00
Rychnov B1
SK Týniště nad Orlicí..15
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..11
Týniště BÍLÁ0
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..12
Rychnov nad Kněžnou1
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..9
Dobruška/Opočno M0
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
České Meziříčí2
SK Týniště nad Orlicí..2
7. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Týniště BÍLÁ
7. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Kostelec/Častolovice A..
7. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Solnice
8. kolo, So 01.06 09:00
Vamberk
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 01.06 09:00
České Meziříčí
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 01.06 09:00
SK Solnice
SK Týniště nad Orlicí..
27. kolo, Ne 19.5.2024 17:00
TJ Lázně Bělohrad1
A tým5
18. kolo, Ne 19.5.2024 17:00
AFK Častolovice6
B tým1
7. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
Mladší žáci7
Úpice4
6. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
Starší přípravka1
Černíkovice9
6. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
Starší přípravka6
Vamberk8
7. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
Rychnov nad Kněžnou0
Mladší žáci1
7. kolo, Ne 19.5.2024 09:00
Dobruška/Opočno 0
Mladší žáci3
5. kolo, So 18.5.2024 22:00
Rychnov nad Kněžnou5
Starší přípravka3
5. kolo, So 18.5.2024 22:00
Rokytnice v.O.h.11
Starší přípravka4
27. kolo, So 18.5.2024 10:00
Dorost0
FC Nový Hradec Králové..7
. kolo, So 25.05 09:00
České Meziříčí
Starší přípravka
. kolo, So 25.05 09:00
Starší přípravka
Slatina
7. kolo, So 25.05 09:00
Mladší přípravka
Týniště BÍLÁ
7. kolo, So 25.05 09:00
Mladší přípravka
Kostelec/Častolovice A..
7. kolo, So 25.05 09:00
Mladší přípravka
SK Solnice
28. kolo, So 25.05 14:30
FK Jaroměř
Dorost
19. kolo, So 25.05 17:00
B tým
Sokol Lípa nad Orlicí..
28. kolo, Ne 26.05 17:00
A tým
SK Česká Skalice
8. kolo, Ne 26.05 22:00
Černíkovice
Mladší žáci
9. kolo, So 01.06 09:00
Mladší žáci
Rychnov nad Kněžnou
Dnes jsme zajížděli do Dobrušky. Domácí se ujali vedení v 7 minutě a s námi to nevypadalo dobře. Pak nás při dalších šancích podržel v bráně Oťas a my měli naději, že zápas můžeme zvrátit. To se nám povedlo, když jsme po rohovém kopu srovnali zásluhou Repyho z dorážky 1:1. Poločas remka a my věděli, že musíme zlepšit hlavně defenzivu. Trpělivě jsme čekali a šance přišly. Jednu z nich proměnil Adam Provazník, když se uvolnil po pasu Forejtka a vedli jsme 1:2. Konec jsme ubránili v klidu, a tak jsme vydřeli dnes 3 body. Tohle vítězství jsme potřebovali. Děkujeme fans za podporu!
Krajský přebor – 5. kolo
Dobruška - Týniště 1:2 ( 1:1 )
Rozhodčí : Doskočil Diváků : 120 ŽK : 1:1 ČK : 0:0
Týniště : Otmar – Kadavý František, Krupka ( 60. Šotola Matěj ), Šreibr Josef, Repák – Forejtek , ( 73. Kouba ), Cvejn ( 83. Nedomanský ), Šedivý , Voda ( 60. Diblík ), Kollár - Provazník
Jan Winkler, vedoucí mužstva: Dnes hodně vydřená výhra. Po úvodní naší akci jsme opět inkasovali a nevypadalo to dobře. Domácí měli více šancí a naštěstí neproměnili. Když nás podržel Ottmar, srovnali jsme po rohovém kopu z dorážky. Druhá půlka a my jsme museli začít hrát hlavně odzadu a eliminovat šance domácích. Pak jsme využili nepozornosti a po rychlé akci jsme šli do vedení. Závěr utkání jsme odehráli spíš na útočné půlce, a tak jsme dnes vydřeli důležité body.
Další výsledky v 5. kole
Jičín – Třebeš 2:3, Chlumec B - Česká Skalice 1:0, Náchod – Jaroměř 2:1, Solnice - Libčany 4:2, Rychnov - Lázně Bělohrad 3:0, Červený Kostelec – Hořice 4:0, Police nad Metují - Dvůr Králové nad Labem 3:0
1. | Spartak Police nad.. | 26 | 86:25 | 63 |
2. | SK Solnice | 27 | 81:32 | 61 |
3. | FK Náchod A | 26 | 55:29 | 54 |
4. | TJ Sokol Třebeš A | 26 | 46:53 | 40 |
5. | TJ Dvůr Králové nad.. | 26 | 37:34 | 39 |
6. | FC Spartak Rychnov n... | 26 | 44:41 | 37 |
7. | FK Jaroměř | 26 | 52:51 | 36 |
8. | FK Chlumec nad.. | 26 | 45:44 | 36 |
9. | SK Libčany | 26 | 47:49 | 35 |
10. | SK Dobruška | 26 | 41:44 | 33 |
11. | SK Česká Skalice | 26 | 39:37 | 32 |
12. | SK Týniště nad Orlicí | 26 | 35:45 | 31 |
13. | SK Červený Kostelec | 26 | 38:50 | 27 |
14. | TJ Lázně Bělohrad | 27 | 28:65 | 23 |
15. | SK Jičín | 26 | 30:63 | 21 |
16. | TJ Jiskra Hořice | 26 | 30:72 | 19 |
1. | Lokomotiva Borohrádek | 17 | 35:15 | 40 |
2. | SK Albrechtice nad.. | 18 | 38:35 | 34 |
3. | TJ Velešov Doudleby.. | 18 | 34:29 | 29 |
4. | AFK Častolovice | 18 | 41:31 | 27 |
5. | SK Solnice B | 18 | 48:37 | 25 |
6. | SK Dobruška B | 18 | 42:37 | 25 |
7. | FK ROJEK Kostelec n... | 18 | 38:38 | 24 |
8. | Sokol Černíkovice | 18 | 31:30 | 23 |
9. | Sokol Lípa nad Orlicí | 18 | 29:35 | 23 |
10. | SK Týniště nad Orlicí | 17 | 28:38 | 19 |
11. | TJ Baník Vamberk | 18 | 30:41 | 19 |
12. | Sokol Lukavice | 18 | 23:51 | 15 |
1. | FC Nový Hradec Králové | 24 | 86:26 | 53 |
2. | FK Jaroměř | 24 | 71:37 | 49 |
3. | FC Vrchlabí | 24 | 61:47 | 44 |
4. | RMSK Cidlina B | 24 | 81:51 | 39 |
5. | TJ Lánov | 24 | 82:58 | 37 |
6. | FC Spartak Rychnov.. | 24 | 61:51 | 36 |
7. | TJ Dvůr Králové/TJ.. | 24 | 52:108 | 20 |
8. | SK Týniště nad Orlicí | 24 | 16:132 | 0 |
1. | Slavoj Předměřice | 8 | 41:11 | 24 |
2. | MFK Nové Město nad.. | 8 | 37:4 | 22 |
3. | SK Týniště nad Orlicí | 9 | 41:18 | 19 |
4. | Dvůr Králové/Bílá.. | 8 | 41:13 | 18 |
5. | Kostelec/Častolovice | 8 | 14:13 | 14 |
6. | Česká Skalice | 8 | 19:18 | 13 |
7. | FC Mladé Buky | 7 | 24:21 | 12 |
8. | Slovan Broumov | 9 | 20:31 | 8 |
9. | Police nad Metují | 8 | 13:18 | 7 |
10. | Černilov/Smiřice | 9 | 10:31 | 7 |
11. | Baník Žacléř | 8 | 7:37 | 6 |
12. | Jiskra Hořice | 8 | 22:34 | 4 |
13. | Malšova Lhota | 8 | 7:47 | 0 |
1. | SK Týniště nad Orlicí | 17 | 46:30 | 35 |
2. | Dobruška/Opočno | 18 | 48:22 | 33 |
3. | Rychnov nad Kněžnou | 16 | 34:13 | 33 |
4. | Úpice | 18 | 50:48 | 27 |
5. | Černíkovice | 16 | 40:42 | 26 |
6. | Jaroměř | 18 | 28:43 | 15 |
7. | Police nad Metují | 17 | 13:61 | 4 |
1. | Kostelec/Častolovice | 14 | 147:24 | 42 |
2. | Doudleby/Sopotnice | 14 | 97:22 | 37 |
3. | Vamberk | 14 | 75:47 | 30 |
4. | České Meziříčí | 15 | 80:60 | 28 |
5. | Javornice | 13 | 68:45 | 23 |
6. | Slatina | 14 | 49:57 | 17 |
7. | Černíkovice | 14 | 42:64 | 16 |
8. | Albrechtice/Borohrádek | 11 | 54:45 | 15 |
9. | Rokytnice v.O.h. | 11 | 49:55 | 12 |
10. | SK Týniště nad Orlicí | 13 | 56:81 | 12 |
11. | Rychnov nad Kněžnou | 13 | 77:82 | 7 |
12. | SK Solnice | 11 | 49:136 | 7 |
13. | Přepychy | 11 | 16:141 | 0 |
1. | SK Týniště nad Orlicí | 18 | 109:23 | 47 |
2. | Černíkovice ČERVENÁ | 18 | 115:34 | 41 |
3. | Albrechtice/Borohrádek | 15 | 107:27 | 37 |
4. | Kostelec/Častolovice A | 18 | 122:67 | 36 |
5. | České Meziříčí | 18 | 118:52 | 35 |
6. | Doudleby/Sopotnice | 18 | 79:29 | 34 |
7. | Rychnov nad Kněžnou | 15 | 113:91 | 27 |
8. | Dobruška/Opočno.. | 18 | 78:72 | 27 |
9. | Javornice | 15 | 83:76 | 24 |
10. | Vamberk | 15 | 75:92 | 24 |
11. | Černíkovice BÍLÁ | 15 | 87:72 | 19 |
12. | Dobruška/Opočno M | 15 | 61:87 | 12 |
13. | Rychnov B | 18 | 69:151 | 9 |
14. | SK Solnice | 15 | 44:119 | 8 |
15. | Kostelec/Častolovice B | 15 | 26:150 | 3 |
16. | Týniště BÍLÁ | 18 | 39:183 | 1 |
Počet návštěv: 33828
Posledních 30 dnů: 531 | Posledních 7 dnů: 107 | Poslední den: 14
© 2024 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze