24. kolo, Ne 28.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..0
Spartak Police nad Met..4
23. kolo, Ne 21.4.2024 17:00
SK Červený Kostelec2
SK Týniště nad Orlicí..1
22. kolo, So 13.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FC Spartak Rychnov n. ..2
21. kolo, So 6.4.2024 14:00
FK Chlumec nad Cidlino..1
SK Týniště nad Orlicí..1
20. kolo, Ne 31.3.2024 16:30
SK Týniště nad Orlicí..3
SK Dobruška0
19. kolo, So 23.3.2024 10:30
FK Náchod A0
SK Týniště nad Orlicí..0
18. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
SK Týniště nad Orlicí..0
SK Solnice2
17. kolo, So 9.3.2024 14:00
SK Jičín2
SK Týniště nad Orlicí..0
15. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
SK Týniště nad Orlicí..4
FK Jaroměř1
14. kolo, So 4.11.2023 14:00
TJ Sokol Třebeš A3
SK Týniště nad Orlicí..1
25. kolo, So 04.05 17:00
TJ Dvůr Králové nad La..
SK Týniště nad Orlicí..
26. kolo, Ne 12.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Jiskra Hořice
27. kolo, Ne 19.05 17:00
TJ Lázně Bělohrad
SK Týniště nad Orlicí..
28. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Česká Skalice
29. kolo, So 01.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Sokol Třebeš A
30. kolo, Ne 09.06 17:00
FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..
16. kolo, So 15.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Libčany
15. kolo, So 27.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..1
TJ Velešov Doudleby na..6
13. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SK Dobruška B2
SK Týniště nad Orlicí..0
12. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Albrechtice nad Orl..2
11. kolo, So 28.10.2023 14:30
SK Týniště nad Orlicí..2
SK Dobruška B0
10. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
SK Albrechtice nad Orl..5
SK Týniště nad Orlicí..2
9. kolo, So 14.10.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Solnice B1
8. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
Sokol Lukavice2
SK Týniště nad Orlicí..1
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Baník Vamberk0
6. kolo, So 23.9.2023 16:30
Sokol Lípa nad Orlicí..0
SK Týniště nad Orlicí..3
5. kolo, So 16.9.2023 16:30
SK Týniště nad Orlicí..4
AFK Častolovice1
16. kolo, Ne 05.05 17:00
Sokol Černíkovice
SK Týniště nad Orlicí..
17. kolo, So 11.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
FK ROJEK Kostelec n. O..
18. kolo, Ne 19.05 17:00
AFK Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
19. kolo, So 25.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lípa nad Orlicí..
20. kolo, Ne 02.06 17:00
TJ Baník Vamberk
SK Týniště nad Orlicí..
21. kolo, So 08.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lukavice
22. kolo, So 15.06 15:30
SK Solnice B
SK Týniště nad Orlicí..
24. kolo, So 27.4.2024 10:15
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..6
SK Týniště nad Orlicí..0
23. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Spartak Rychnov nad..5
22. kolo, So 13.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Vrchlabí3
21. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
FK Jaroměř6
20. kolo, Pá 29.3.2024 10:30
FC Nový Hradec Králové..11
SK Týniště nad Orlicí..1
19. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
RMSK Cidlina B4
18. kolo, So 16.3.2024 14:00
TJ Lánov7
SK Týniště nad Orlicí..0
14. kolo, So 11.11.2023 10:00
FC Vrchlabí7
SK Týniště nad Orlicí..0
13. kolo, So 4.11.2023 10:00
FK Jaroměř5
SK Týniště nad Orlicí..0
12. kolo, So 28.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Nový Hradec Králové..4
25. kolo, So 04.05 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Lánov
26. kolo, So 11.05 14:30
RMSK Cidlina B
SK Týniště nad Orlicí..
27. kolo, So 18.05 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
FC Nový Hradec Králové..
28. kolo, So 25.05 14:30
FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..
15. kolo, Ne 02.06 16:00
FC Vrchlabí
SK Týniště nad Orlicí..
16. kolo, So 08.06 09:30
FC Spartak Rychnov nad..
SK Týniště nad Orlicí..
17. kolo, So 15.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..
6. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Police nad Metují1
5. kolo, So 20.4.2024 10:00
Slovan Broumov2
SK Týniště nad Orlicí..2
4. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..8
Baník Žacléř0
3. kolo, Ne 7.4.2024 11:30
Jiskra Hořice3
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Malšova Lhota1
1. kolo, Ne 24.3.2024 10:15
Dvůr Králové/Bílá Třem..4
SK Týniště nad Orlicí..0
13. kolo, Ne 12.11.2023 15:00
TJ Sokol Zábrodí/TJ Ve..1
SK Týniště nad Orlicí..6
12. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FK ROJEK Kostelec n. O..2
11. kolo, So 28.10.2023 14:00
MFK Nové Město nad Met..8
SK Týniště nad Orlicí..0
10. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..2
SK Třebechovice pod Or..6
7. kolo, So 04.05 13:30
MFK Nové Město nad Met..
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 11.05 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Česká Skalice
9. kolo, So 18.05 10:00
Kostelec/Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
11. kolo, Ne 02.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černilov/Smiřice
12. kolo, So 08.06 10:00
FC Mladé Buky
SK Týniště nad Orlicí..
13. kolo, Ne 16.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Slavoj Předměřice
4. kolo, So 20.4.2024 09:00
Rychnov nad Kněžnou4
SK Týniště nad Orlicí..0
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Jaroměř0
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Černíkovice1
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Dobruška/Opočno 0
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, So 6.4.2024 09:00
Úpice5
SK Týniště nad Orlicí..2
2. kolo, So 6.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..2
Černíkovice4
1. kolo, So 30.3.2024 09:00
Jaroměř1
SK Týniště nad Orlicí..5
1. kolo, So 30.3.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..0
Rychnov nad Kněžnou2
12. kolo, So 4.11.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Spartak Rychnov nad..4
12. kolo, So 4.11.2023 09:00
TJ Sokol Černíkovice5
SK Týniště nad Orlicí..1
5. kolo, Ne 05.05 09:00
Dobruška/Opočno
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, Ne 05.05 09:00
Police nad Metují
SK Týniště nad Orlicí..
6. kolo, Ne 12.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Jaroměř
6. kolo, Ne 12.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Úpice
6. kolo, Ne 12.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Police nad Metují
7. kolo, Ne 19.05 09:00
Dobruška/Opočno
SK Týniště nad Orlicí..
7. kolo, Ne 19.05 09:00
Rychnov nad Kněžnou
SK Týniště nad Orlicí..
7. kolo, Ne 19.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Úpice
8. kolo, Ne 26.05 22:00
Černíkovice
SK Týniště nad Orlicí..
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Rychnov nad Kněžnou
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..13
SK Solnice1
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Javornice2
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Slatina6
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Albrechtice/Borohrádek..8
SK Týniště nad Orlicí..3
1. kolo, So 30.3.2024 10:00
Kostelec/Častolovice13
SK Týniště nad Orlicí..0
1. kolo, So 30.3.2024 10:00
Rychnov nad Kněžnou3
SK Týniště nad Orlicí..4
1. kolo, So 30.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
Doudleby/Sopotnice5
3. kolo, Ne 12.9.2021 00:00
SK Červený Kostelec/TJ..7
SK Týniště nad Orlicí..26
3. kolo, Ne 12.9.2021 00:00
SK Červený Kostelec/TJ..17
SK Týniště nad Orlicí..30
2. kolo, So 4.9.2021 00:00
SK Týniště nad Orlicí..6
FK Náchod 10
4. kolo, So 04.05 09:00
Doudleby/Sopotnice
SK Týniště nad Orlicí..
4. kolo, So 04.05 09:00
Přepychy
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, So 18.05 22:00
Rychnov nad Kněžnou
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, So 18.05 22:00
Rokytnice v.O.h.
SK Týniště nad Orlicí..
6. kolo, Ne 19.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice
6. kolo, Ne 19.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Vamberk
. kolo, So 25.05 09:00
České Meziříčí
SK Týniště nad Orlicí..
. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Slatina
8. kolo, So 01.06 09:00
Kostelec/Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 01.06 09:00
SK Solnice
SK Týniště nad Orlicí..
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
České Meziříčí2
SK Týniště nad Orlicí..2
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
Albrechtice/Borohrádek..2
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..5
Černíkovice BÍLÁ1
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Vamberk1
SK Týniště nad Orlicí..7
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Kostelec/Častolovice B..2
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..9
Dobruška/Opočno ORANŽO..2
1. kolo, So 6.4.2024 09:00
Černíkovice ČERVENÁ..1
SK Týniště nad Orlicí..2
1. kolo, So 6.4.2024 09:00
Doudleby/Sopotnice0
SK Týniště nad Orlicí..0
1. kolo, So 6.4.2024 09:00
Javornice0
SK Týniště nad Orlicí..7
9. kolo, So 4.11.2023 09:00
Dobruška/Opočno A2
SK Týniště nad Orlicí..14
4. kolo, So 04.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Týniště BÍLÁ
4. kolo, So 04.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Rychnov nad Kněžnou
4. kolo, So 04.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Dobruška/Opočno M
5. kolo, So 11.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Dobruška/Opočno ORANŽO..
5. kolo, So 11.05 09:00
Javornice
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, So 11.05 09:00
Rychnov B
SK Týniště nad Orlicí..
6. kolo, So 18.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Týniště BÍLÁ
6. kolo, So 18.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Dobruška/Opočno ORANŽO..
6. kolo, So 18.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice ČERVENÁ..
7. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Týniště BÍLÁ
24. kolo, Ne 28.4.2024 17:00
A tým0
Spartak Police nad Met..4
6. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
Starší žáci7
Police nad Metují1
15. kolo, So 27.4.2024 17:00
B tým1
TJ Velešov Doudleby na..6
24. kolo, So 27.4.2024 10:15
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..6
Dorost0
23. kolo, Ne 21.4.2024 17:00
SK Červený Kostelec2
A tým1
23. kolo, So 20.4.2024 10:00
Dorost1
FC Spartak Rychnov nad..5
5. kolo, So 20.4.2024 10:00
Slovan Broumov2
Starší žáci2
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
Starší přípravka13
SK Solnice1
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
Starší přípravka7
Javornice2
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
Mladší přípravka5
Černíkovice BÍLÁ1
4. kolo, So 04.05 09:00
Doudleby/Sopotnice
Starší přípravka
4. kolo, So 04.05 09:00
Přepychy
Starší přípravka
4. kolo, So 04.05 09:00
Mladší přípravka
Týniště BÍLÁ
4. kolo, So 04.05 09:00
Mladší přípravka
Rychnov nad Kněžnou
4. kolo, So 04.05 09:00
Mladší přípravka
Dobruška/Opočno M
25. kolo, So 04.05 10:00
Dorost
TJ Lánov
7. kolo, So 04.05 13:30
MFK Nové Město nad Met..
Starší žáci
25. kolo, So 04.05 17:00
TJ Dvůr Králové nad La..
A tým
5. kolo, Ne 05.05 09:00
Dobruška/Opočno
Mladší žáci
5. kolo, Ne 05.05 09:00
Police nad Metují
Mladší žáci
SK Týniště n. Orl. - Kostelec n. Orl. 0 : 1
Těžko se dnes bude hodnotit derby. V prvním poločase jsme dobře kombinovali a měli více ze hry. Škoda, že jsme jednu ze 3 vyložených šanci nevyužili. Potom se potvrdilo fotbalové nedáš dostaneš. V posledních sekundách prvního poločasu hosté proměnili standartní situaci, která byla kopnuta opravdu excelentně. V druhé půlce pokračoval tlak, avšak jsme neproměnili další šance ani penaltu. Proto jsme na postup nedosáhli, gratulujeme tedy soupeři. Dnešní zápas nám znovu ukázal, že máme stále na čem pracovat. Děkujeme fanouškům, že jste dorazili i přes umorné vedro!
1. | Spartak Police nad.. | 23 | 73:21 | 54 |
2. | SK Solnice | 23 | 65:28 | 49 |
3. | FK Náchod A | 23 | 47:26 | 49 |
4. | TJ Sokol Třebeš A | 23 | 40:46 | 37 |
5. | FC Spartak Rychnov n... | 23 | 40:37 | 33 |
6. | FK Jaroměř | 22 | 45:40 | 32 |
7. | SK Libčany | 22 | 41:40 | 32 |
8. | FK Chlumec nad.. | 23 | 39:39 | 32 |
9. | TJ Dvůr Králové nad.. | 23 | 29:31 | 32 |
10. | SK Dobruška | 23 | 38:33 | 30 |
11. | SK Česká Skalice | 23 | 33:31 | 29 |
12. | SK Týniště nad Orlicí | 23 | 26:40 | 25 |
13. | SK Červený Kostelec | 23 | 34:43 | 24 |
14. | TJ Lázně Bělohrad | 23 | 24:50 | 20 |
15. | SK Jičín | 23 | 27:56 | 18 |
16. | TJ Jiskra Hořice | 23 | 24:64 | 16 |
1. | Lokomotiva Borohrádek | 14 | 28:12 | 34 |
2. | SK Albrechtice nad.. | 15 | 31:28 | 28 |
3. | Sokol Černíkovice | 15 | 28:23 | 23 |
4. | TJ Velešov Doudleby.. | 15 | 27:24 | 23 |
5. | SK Dobruška B | 15 | 35:27 | 22 |
6. | AFK Častolovice | 15 | 28:24 | 21 |
7. | Sokol Lípa nad Orlicí | 15 | 27:30 | 20 |
8. | SK Solnice B | 15 | 38:32 | 18 |
9. | FK ROJEK Kostelec n... | 15 | 30:32 | 18 |
10. | SK Týniště nad Orlicí | 14 | 23:28 | 16 |
11. | Sokol Lukavice | 15 | 19:39 | 15 |
12. | TJ Baník Vamberk | 15 | 19:34 | 12 |
1. | FC Nový Hradec Králové | 21 | 73:23 | 47 |
2. | FK Jaroměř | 21 | 66:32 | 45 |
3. | FC Vrchlabí | 20 | 50:37 | 35 |
4. | FC Spartak Rychnov.. | 21 | 54:43 | 34 |
5. | RMSK Cidlina B | 21 | 58:45 | 33 |
6. | TJ Lánov | 21 | 64:56 | 28 |
7. | TJ Dvůr Králové/TJ.. | 20 | 47:77 | 19 |
8. | SK Týniště nad Orlicí | 21 | 13:112 | 0 |
1. | SK Týniště nad Orlicí | 6 | 29:11 | 13 |
2. | Dvůr Králové/Bílá.. | 5 | 29:4 | 12 |
3. | Slavoj Předměřice | 4 | 20:8 | 12 |
4. | Kostelec/Častolovice | 6 | 12:8 | 11 |
5. | MFK Nové Město nad.. | 4 | 13:1 | 10 |
6. | Česká Skalice | 5 | 16:11 | 10 |
7. | Černilov/Smiřice | 5 | 8:15 | 7 |
8. | FC Mladé Buky | 4 | 16:13 | 6 |
9. | Slovan Broumov | 6 | 11:17 | 5 |
10. | Police nad Metují | 5 | 7:13 | 4 |
11. | Baník Žacléř | 4 | 2:15 | 3 |
12. | Jiskra Hořice | 6 | 11:31 | 1 |
13. | Malšova Lhota | 6 | 6:33 | 0 |
1. | Rychnov nad Kněžnou | 8 | 21:4 | 21 |
2. | Dobruška/Opočno | 11 | 27:13 | 18 |
3. | Úpice | 9 | 34:26 | 18 |
4. | Černíkovice | 9 | 21:17 | 13 |
5. | SK Týniště nad Orlicí | 8 | 20:17 | 12 |
6. | Jaroměř | 10 | 10:23 | 8 |
7. | Police nad Metují | 9 | 7:40 | 3 |
1. | Kostelec/Častolovice | 8 | 63:13 | 24 |
2. | Doudleby/Sopotnice | 8 | 60:10 | 21 |
3. | Vamberk | 7 | 33:22 | 16 |
4. | České Meziříčí | 8 | 36:29 | 13 |
5. | Javornice | 6 | 29:18 | 12 |
6. | Albrechtice/Borohrádek | 7 | 32:28 | 9 |
7. | SK Týniště nad Orlicí | 7 | 32:38 | 9 |
8. | Rokytnice v.O.h. | 6 | 28:21 | 6 |
9. | Slatina | 4 | 11:17 | 6 |
10. | Černíkovice | 7 | 19:40 | 6 |
11. | Rychnov nad Kněžnou | 7 | 62:49 | 3 |
12. | Přepychy | 5 | 4:50 | 0 |
13. | SK Solnice | 4 | 12:86 | 0 |
1. | SK Týniště nad Orlicí | 9 | 40:11 | 23 |
2. | Albrechtice/Borohrádek | 9 | 57:13 | 22 |
3. | Doudleby/Sopotnice | 9 | 45:11 | 20 |
4. | Černíkovice ČERVENÁ | 9 | 44:14 | 19 |
5. | České Meziříčí | 9 | 69:24 | 18 |
6. | Rychnov nad Kněžnou | 9 | 76:47 | 18 |
7. | Javornice | 9 | 62:33 | 18 |
8. | Vamberk | 9 | 52:29 | 18 |
9. | Kostelec/Častolovice A | 9 | 51:29 | 15 |
10. | Dobruška/Opočno.. | 9 | 39:42 | 12 |
11. | Dobruška/Opočno M | 9 | 34:49 | 8 |
12. | Rychnov B | 9 | 44:81 | 7 |
13. | Černíkovice BÍLÁ | 9 | 26:42 | 6 |
14. | SK Solnice | 9 | 24:79 | 3 |
15. | Kostelec/Častolovice B | 9 | 15:82 | 3 |
16. | Týniště BÍLÁ | 9 | 21:113 | 0 |
Počet návštěv: 33564
Posledních 30 dnů: 549 | Posledních 7 dnů: 129 | Poslední den: 6
© 2024 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze