SK Týniště nad Orlicí

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Týniště nad Orlicí
www.fotbal-tyniste.cz

SK Týniště nad Orlicí

8. kolo, So 10.10.2020 15:00

TJ LOKOMOTIVA Hradec K..5
SK Týniště nad Orlicí..2

SK Týniště nad Orlicí

7. kolo, So 3.10.2020 15:00

TJ Sokol Nepolisy0
SK Týniště nad Orlicí..2

SK Bystřian Kunčice

6. kolo, So 26.9.2020 15:30

SK Týniště nad Orlicí..8
SK Bystřian Kunčice0

SK Týniště nad Orlicí

5. kolo, So 19.9.2020 16:00

SK Třebechovice pod Or..0
SK Týniště nad Orlicí..3

MFK Nové Město n.M.

4. kolo, Ne 13.9.2020 16:30

SK Týniště nad Orlicí..5
MFK Nové Město n.M.0

SK Týniště nad Orlicí

3. kolo, Ne 6.9.2020 17:00

FK Náchod B0
SK Týniště nad Orlicí..5

SK Česká Skalice

2. kolo, Ne 30.8.2020 17:00

SK Týniště nad Orlicí..2
SK Česká Skalice1

SK Týniště nad Orlicí

1. kolo, Ne 23.8.2020 17:00

TJ Lázně Bělohrad0
SK Týniště nad Orlicí..1

SK Sobotka

15. kolo, Ne 16.8.2020 17:00

SK Týniště nad Orlicí..3
SK Sobotka1

AKTUALITY

St.přípravka OP: Vítězná odveta v Lípě

St.přípravka OP: Vítězná odveta v Lípě

6. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU STARŠÍ PŘÍPRAVKY - 11.10.2020 - LÍPA NAD ORLICÍ Sestava: Sklenář Tomáš, Hanyk Jakub, Mikulka Adam, Rektor Matyáš, Hemelík Lukáš, Hanyk Tadeáš, Prokop Jakub, Procházka Dominik, Novák David   Branky: Rektor Matyáš 2,…

A-tým: První prohra v sezóně!

A-tým: První prohra v sezóně!

PRVNÍ PROHRA V SEZÓNĚ! TJ Lokomotiva HK - SK Týniště n. Orl. 5 : 2   (3:0) Branky: 50. Krupka (pen.),  86. Winkler Sestava: Ikizgül (10. Václavík) - Šreibr J. (70. Nedomanský), Krupka, Nejman D.,  Repák - Forejtek (70. Winkler) , Nejman J.,…

St.přípravka KP: V Hradci 3 vítězství a jedna prohra

St.přípravka KP: V Hradci 3 vítězství a jedna prohra

6.kolo krajského přeboru starší přípravky - Hradec Králové Háječek       Týniště nad Orlicí - Vysoká nad Labem I.   9:1 Týniště nad Orlicí - Vysoká nad Labem II.   5:0  Týniště nad Orlicí - FC Hradec Králové I.    2:11 Týniště…

A-tým: Z Nepolis vezeme 3 body

A-tým: Z Nepolis vezeme 3 body

Z NEPOLIS VEZEME 3 BODY! TJ Sokol Nepolisy - SK Týniště n. Orl. 0 : 2   (0:0) Branky: 55. Horák,  64. Kos Sestava: Ikizgül - Šreibr J., Krupka, Nejman D.,  Repák - Forejtek , Nejman J., Horák, Cvejn, Kollár - Kos Střídali: Winkler,…

St.přípravka OP: První porážka, ale jedeme dál

St.přípravka OP: První porážka, ale jedeme dál

5. KOLO OKRESNÍHO PŘEBORU STARŠÍ PŘÍPRAVKY - 4.10.2020 - LÍPA NAD ORLICÍ   Sestava: Sklenář Tomáš, Hanyk Jakub, Mikulka Adam, Rektor Matyáš, Hemelík Lukáš, Hanyk Tadeáš, Prokop Jakub, Procházka Dominik   Branky: Rektor Matyáš 3, Hanyk…

St.přípravka KP: Z Černíkovic vezeme všechny body

St.přípravka KP: Z Černíkovic vezeme všechny body

5.kolo krajského přeboru starších přípravek Týniště nad Orlicí - Černíkovice   8:0 Týniště nad Orlicí - Solnice   7:0  Týniště nad Orlicí - Vysoká nad Labem I.   4:0 Týniště nad Orlicí - Vysoká nad Labem II.  8:1  Sestava: Gavlák…

Turnaj v Opočně: Obrovská zkušenost pro každého

Turnaj v Opočně: Obrovská zkušenost pro každého

Turnaj v Opočně 28.9. - ročník narození 2011   V pondělí 28.8. jsme se zúčastnili silně obsazeného turnaje v Opočně. Postupně jsme narazili na velmi kvalitní soupeře, v mnoha případech proti nám stáli naděje prvoligových týmů.  Na turnaji…

A-tým: Kanonáda v Olšině!

A-tým: Kanonáda v Olšině!

KANONÁDA V OLŠINĚ! SK Týniště n.Orl. - SK Bystřian Kunčice 8:0 (7:0) Branky: 8. Semerák (vl.), 9.,15.,21.,23.,88. Kos, 29. Kollár, 44. Nejman J. Sestava: Ikizgül - Šreibr J. (73. Nedomanský), Nejman D., Krupka, Repák - Forejtek (65. Kouba) …

Ondrášovka CUP 2.předkolo: Bez postupu, ale......

Ondrášovka CUP 2.předkolo: Bez postupu, ale......

24.9.2020 - DRUHÉ PŘEDKOLO TURNAJE - NOVÝ BYDŽOV Sestava SK Týniště nad Orlicí: Gavlák Dominik, Rydrych Petr, Rektor Matyáš, Mrázek Matouš, Mikulka Adam, Hanyk Tadeáš, Procházka Dominik, Falta David , Novák David , Wéber Ondřej    Výsledky…

Ročník 2011 startuje na silně obsazeném turnaji

Ročník 2011 startuje na silně obsazeném turnaji

Utkáme se s TOP týmy kategorie 2011 (U10)       V pondělí 28.9. startujeme s ročníkem narození 2011 na skvěle obsazeném turnaji v Opočně - ve skupině se postupně utkáme s mužstvy:  FK Mladá Boleslav  FC Hradec Králové  SK Jičín …

Další 1 2 3 ...4

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. FK Jaroměř 9 27:5 26
2. SK Týniště nad Orlicí 9 31:7 24
3. SK Solnice 9 33:10 22
4. SK Roudnice 8 28:7 21
5. MFK Trutnov B 9 19:13 18
6. TJ Sokol Nepolisy 9 23:16 15
7. TJ LOKOMOTIVA Hradec.. 8 23:14 14
8. SK Bystřian Kunčice 9 19:21 13
9. FK Náchod B 9 15:24 12
10. SK Česká Skalice 7 18:15 10
11. SK Sobotka 8 16:22 8
12. MFK Nové Město n.M. 9 11:24 7
13. TJ Velké Poříčí 9 11:39 6
14. TJ Lázně Bělohrad 8 8:19 4
15. TJ Slovan Broumov 7 4:21 4
16. SK Třebechovice pod.. 9 2:31 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

06.01.2021 Dominik Krupka (24)
13.01.2021 Matouš Mrázek (9)
27.01.2021 Dominik Procházka (10)
02.02.2021 Štěpán Kouba (22)
07.02.2021 Petr Rydrych (10)

Najdete nás na Facebooku

Město Týniště nad Orlicí INGTOP, s.r.o. MP design - Petr Ženka K.T.O. International spol. s r.o. Pro-idea - tvorba www stránek Fotbalexpress.cz

Počet návštěv: 46
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2020 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne