SK Týniště nad Orlicí

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Týniště nad Orlicí
www.fotbal-tyniste.cz

SK Týniště nad Orlicí

8. kolo, So 1.6.2024 09:00

Vamberk2
SK Týniště nad Orlicí..11

SK Týniště nad Orlicí

8. kolo, So 1.6.2024 09:00

České Meziříčí3
SK Týniště nad Orlicí..11

SK Týniště nad Orlicí

8. kolo, So 1.6.2024 09:00

SK Solnice1
SK Týniště nad Orlicí..11

Týniště BÍLÁ

7. kolo, So 25.5.2024 09:00

SK Týniště nad Orlicí..6
Týniště BÍLÁ1

Kostelec/Častolovice A

7. kolo, So 25.5.2024 09:00

SK Týniště nad Orlicí..6
Kostelec/Častolovice A..6

SK Solnice

7. kolo, So 25.5.2024 09:00

SK Týniště nad Orlicí..8
SK Solnice0

Týniště BÍLÁ

6. kolo, So 18.5.2024 09:00

SK Týniště nad Orlicí..9
Týniště BÍLÁ1

Dobruška/Opočno ORANŽOVÁ

6. kolo, So 18.5.2024 09:00

SK Týniště nad Orlicí..3
Dobruška/Opočno ORANŽO..1

Černíkovice ČERVENÁ

6. kolo, So 18.5.2024 09:00

SK Týniště nad Orlicí..4
Černíkovice ČERVENÁ..3

Dobruška/Opočno ORANŽOVÁ

5. kolo, So 11.5.2024 09:00

SK Týniště nad Orlicí..2
Dobruška/Opočno ORANŽO..3

Rozpis zápasů

Zobrazit tabulku Přehled zápasů
Domácí Výsledek Hosté Termín
Albrechtice/Borohrádek 1:2 Doudleby/Sopotnice 01.06.2024Sobota 09:00
Dobruška/Opočno M 3:7 Dobruška/Opočno ORANŽOVÁ 01.06.2024Sobota 09:00
Javornice 2:5 Kostelec/Častolovice A 01.06.2024Sobota 09:00
Černíkovice ČERVENÁ 3:2 Černíkovice BÍLÁ 01.06.2024Sobota 09:00
Černíkovice BÍLÁ 1:4 Kostelec/Častolovice A 01.06.2024Sobota 09:00
Černíkovice ČERVENÁ 2:3 Javornice 01.06.2024Sobota 09:00
Doudleby/Sopotnice 7:0 Dobruška/Opočno M 01.06.2024Sobota 09:00
Albrechtice/Borohrádek 2:6 Dobruška/Opočno ORANŽOVÁ 01.06.2024Sobota 09:00
Dobruška/Opočno ORANŽOVÁ 4:3 Doudleby/Sopotnice 01.06.2024Sobota 09:00
Albrechtice/Borohrádek 10:0 Dobruška/Opočno M 01.06.2024Sobota 09:00
Černíkovice ČERVENÁ 1:4 Kostelec/Častolovice A 01.06.2024Sobota 09:00
Černíkovice BÍLÁ 2:6 Javornice 01.06.2024Sobota 09:00
SK Solnice 2:6 České Meziříčí 01.06.2024Sobota 09:00
Vamberk 2:11 SK Týniště nad Orlicí 01.06.2024Sobota 09:00
Rychnov B 4:10 Rychnov nad Kněžnou 01.06.2024Sobota 09:00
Týniště BÍLÁ 3:13 Kostelec/Častolovice B 01.06.2024Sobota 09:00
Rychnov nad Kněžnou 10:3 Týniště BÍLÁ 01.06.2024Sobota 09:00
Kostelec/Častolovice B 8:4 Rychnov B 01.06.2024Sobota 09:00
České Meziříčí 3:11 SK Týniště nad Orlicí 01.06.2024Sobota 09:00
Vamberk 4:6 SK Solnice 01.06.2024Sobota 09:00
Vamberk 2:9 České Meziříčí 01.06.2024Sobota 09:00
SK Solnice 1:11 SK Týniště nad Orlicí 01.06.2024Sobota 09:00
Kostelec/Častolovice B 5:5 Rychnov nad Kněžnou 01.06.2024Sobota 09:00
Rychnov B 5:1 Týniště BÍLÁ 01.06.2024Sobota 09:00
Javornice 11:2 Kostelec/Častolovice B 01.06.2024Sobota 09:00

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. SK Týniště nad Orlicí 24 162:36 63
2. Albrechtice/Borohrádek 24 176:51 56
3. Černíkovice ČERVENÁ 24 150:57 53
4. Kostelec/Častolovice A 24 167:78 52
5. Doudleby/Sopotnice 24 106:41 49
6. České Meziříčí 24 167:73 48
7. Javornice 24 132:110 42
8. Dobruška/Opočno.. 24 110:89 42
9. Rychnov nad Kněžnou 24 164:149 37
10. Vamberk 24 116:155 30
11. Černíkovice BÍLÁ 24 129:104 29
12. Dobruška/Opočno M 24 86:136 19
13. Rychnov B 24 91:187 15
14. SK Solnice 24 63:196 14
15. Kostelec/Častolovice B 24 65:237 10
16. Týniště BÍLÁ 24 50:235 1

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

31.07.2024 Jiří Paděra (18)
04.08.2024 Dominik Derner (6)
06.08.2024 Lukáš Hemelík (14)
12.08.2024 Leoš Pamánek (13)
16.08.2024 Matyáš Gavlák (14)

Najdete nás na Facebooku

Město Týniště nad Orlicí INGTOP, s.r.o. MP design - Petr Ženka K.T.O. International spol. s r.o. KLIMA ENERGY s.r.o. Pro-idea - tvorba www stránek thejrc

Počet návštěv: 34616
Posledních 30 dnů: 375 | Posledních 7 dnů: 130 | Poslední den: 13

© 2024 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne