SK Týniště nad Orlicí

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Týniště nad Orlicí
www.fotbal-tyniste.cz

SK Týniště nad Orlicí

27. kolo, Ne 19.5.2024 17:00

TJ Lázně Bělohrad1
SK Týniště nad Orlicí..5

TJ Jiskra Hořice

26. kolo, Ne 12.5.2024 17:00

SK Týniště nad Orlicí..4
TJ Jiskra Hořice1

SK Týniště nad Orlicí

25. kolo, So 4.5.2024 17:00

TJ Dvůr Králové nad La..3
SK Týniště nad Orlicí..0

Spartak Police nad Metují

24. kolo, Ne 28.4.2024 17:00

SK Týniště nad Orlicí..0
Spartak Police nad Met..4

SK Týniště nad Orlicí

23. kolo, Ne 21.4.2024 17:00

SK Červený Kostelec2
SK Týniště nad Orlicí..1

FC Spartak Rychnov n. Kn.

22. kolo, So 13.4.2024 17:00

SK Týniště nad Orlicí..2
FC Spartak Rychnov n. ..2

SK Týniště nad Orlicí

21. kolo, So 6.4.2024 14:00

FK Chlumec nad Cidlino..1
SK Týniště nad Orlicí..1

SK Dobruška

20. kolo, Ne 31.3.2024 16:30

SK Týniště nad Orlicí..3
SK Dobruška0

SK Týniště nad Orlicí

19. kolo, So 23.3.2024 10:30

FK Náchod A0
SK Týniště nad Orlicí..0

SK Solnice

18. kolo, Ne 17.3.2024 15:00

SK Týniště nad Orlicí..0
SK Solnice2

SK Česká Skalice

28. kolo, Ne 26.05 17:00

SK Týniště nad Orlicí..
SK Česká Skalice

TJ Sokol Třebeš A

29. kolo, So 01.06 17:00

SK Týniště nad Orlicí..
TJ Sokol Třebeš A

SK Týniště nad Orlicí

30. kolo, Ne 09.06 17:00

FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..

SK Libčany

16. kolo, So 15.06 17:00

SK Týniště nad Orlicí..
SK Libčany

Výsledkový servis 39. týden a program na 40. týden

Výsledkový servis 39. týden a program na 40. týden

Výsledky mužstev v týdnu od  25.9. do 1.10. 2023

I.A mužstvo – Krajský přebor      

Police n.M. – Týniště            2:2       ( 0:1 )

Branky :     Voda, Provazník

B mužstvo  - Okresní přebor

Týniště B – Vamberk           0:0       ( 0:0 )  

Dorost  - Krajský přebor U19

Týniště – Rychnov                0:3      ( 0:1 )

Starší žáci  - Krajský přebor U15 – skupina B

Dobruška/Opočno – Týniště     5:1 ( 2:0 )

Branka :     Gavula Adam

Mladší žáci  - Krajský přebor U13 – skupina A

Turnaj v Týništi      

Týniště – Malšova Lhota       4:0    B: Žid, Procházka, Říčař,  Prošvic      

Týniště – RMSK Cidlina       0:2              

Týniště – Rychnov                0:1   

Starší přípravka  - Okresní přebor

Turnaj v Týništi – Pohár OFS

Týniště Bílá – Kostelec          1:12   B: Radil 

Týniště Bílá – Albrechtice      2:7    B: Pinkas 4, Radil 3,  Kalandra 2

Týniště Bílá – Týniště Modrá 4:1    B: Munzar 2, Pinkas 2 - Kalandra

Týniště Modrá– Kostelec       1:10   B: Havlová

Týniště Modrá – Albrechtice 0:7   

Turnaj ve Slatině

Týniště Modrá – Přepychy    5:2

Týniště Modrá – Slatina        6:2

Turnaj v Javornici

Týniště Bílá – Javornice        3:3    B: 

Týniště Bílá – Rychnov          7:7    B:

 

Mladší přípravka  - Okresní přebor

Turnaj v Opočně       Pohár OFS 

Týniště – Dobruška A           2:1    B: Cabalka, Ešner

Týniště – Dobruška B            13:0  B:  Jelínek 4, Zeman 3, Zaňka 2,   Cabalka 2, Prášek, Ešner

Týniště – České Meziříčí        3:2    B:  Cabalka, Zeman, Jelínek

Turnaj v Týništi - Přeložen na středu 4.10.

Předpřípravka  - Okresní přebor

Turnaj v Týništi

Týniště A – Vamberk            5:7   

Týniště A – Přepychy             9:14 

Týniště A – Týniště B             19:5

Týniště B – Vamberk             3:9

Týniště B – Přepychy             6:13

 

Zápasy mužstev v týdnu od 2.10. do 8.10. 2023

I. A mužstvo      

         Neděle 8.10. od 16,00 hod.

                        Týniště – Dvůr Králové

B mužstvo

         Neděle 8.10 od 16,00 hod.         

                        Lukavice - Týniště B    

Dorost      

         Sobota 7.10. od 14,00 hod.

                        Dvůr Králové - Týniště     

Starší žáci

         Sobota 7.10. od 10,00 hod.                  

Týniště – Rychnov         

Mladší žáci       

         Neděle 8.10. od 9,00 hod.            Hřiště:       Stadion

                        Turnaj v Týništi

     Účast :      Týniště, Rychnov, Černíkovice

Starší přípravka        

Neděle 8.10. od 9,00 hod.           

                        Turnaj ve Vamberku

     Účast :      Vamberk, Týniště Modrá, Slatina, Rychnov

 

Neděle 8.10. od 9,00 hod.           

                        Turnaj v Českém Meziříčí

     Účast :      Č. Meziříčí, Týniště Bílá, Kostelec

 

Mladší přípravka                         

Středa 4.10. od 16,30 hod.          Odložený z 30.9.

                        Turnaj v Týništi

     Účast :      Týniště, České Meziříčí, Vamberk, Solnice

Sobota 7.10. od 9,00 hod.           Hřiště :     Stadion

                        Turnaj v Týništi

     Účast :      Týniště, Solnice, Javornice, Černíkovice

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Tabulka

1. Spartak Police nad.. 26 86:25 63
2. SK Solnice 27 81:32 61
3. FK Náchod A 26 55:29 54
4. TJ Sokol Třebeš A 26 46:53 40
5. TJ Dvůr Králové nad.. 26 37:34 39
6. FC Spartak Rychnov n... 26 44:41 37
7. FK Jaroměř 26 52:51 36
8. FK Chlumec nad.. 26 45:44 36
9. SK Libčany 26 47:49 35
10. SK Dobruška 26 41:44 33
11. SK Česká Skalice 26 39:37 32
12. SK Týniště nad Orlicí 26 35:45 31
13. SK Červený Kostelec 26 38:50 27
14. TJ Lázně Bělohrad 27 28:65 23
15. SK Jičín 26 30:63 21
16. TJ Jiskra Hořice 26 30:72 19

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

25.05.2024 Michal Jaroměřský (21)
26.05.2024 Tomáš Orság (16)
01.06.2024 Josef Chábera (6)
07.06.2024 Matyáš Nyč (17)
09.06.2024 Sebastián Strnad (15)

Najdete nás na Facebooku

Město Týniště nad Orlicí INGTOP, s.r.o. MP design - Petr Ženka K.T.O. International spol. s r.o. KLIMA ENERGY s.r.o. Pro-idea - tvorba www stránek thejrc

Počet návštěv: 33858
Posledních 30 dnů: 521 | Posledních 7 dnů: 114 | Poslední den: 13

© 2024 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne