Výsledky mužstev v týdnu od 29.4. do 5.5. 2024
I.A mužstvo – Krajský přebor
Dvůr Králové – Týniště 3:0 ( 1:0 )
B mužstvo – Okresní přebor
Černíkovice - Týniště B 0:1 ( 0:0 )
Branka : Tulach
Dorost - Krajský přebor U19
Týniště - Lánov 1:8 ( 1:6 )
Branka : Horák
Starší žáci - Krajský přebor U15 – skupina F - umístění
Nové Město – Týniště 5:2 ( 2:1 )
Branky : Klimeš, Strnad
Mladší žáci - Krajský přebor U13 – skupina E - umístění
Turnaj v Polici nad Metují
Týniště – Dobruška/Opočno 4:1 B: Praus 3, Prošvic
Týniště – Police n.M. 2:1 B: Mikulka, Praus
Týniště – Police n.M. 1:1 B: Rektor
Starší přípravka - okresní přebor U11
Turnaj v Přepychách
Týniště – Přepychy 8:4 B:
Týniště – Doudleby 2:6 B:
Mladší přípravka - okresní přebor U9
Turnaj v Týništi
Tý MODRÁ – Rychnov A 12:1 B: Jelínek 5, Cabalka 4, Zeman, Ešner, Trecha David
Tý MODRÁ– Dka/Opočno 9:0 B: Franz 3, Jelínek 2, Prášek, Zeman 2, Trecha D.
Tý BÍLÁ – Rychnov A 6:7 B: Šubotník 3, Vlček 2, Vacek
Tý BÍLÁ – Dka/Opočno 5:5 B: Vlasák 3, Králíček 2
Tý MODRÁ – Tý BÍLÁ 11:0 B: Cabalka 3, Ešner 3, Jelínek 2, Trecha David 2
Zápasy mužstev v týdnu od 6.5. do 12.5. 2024
I. A mužstvo
Neděle 12.5 od 17,00 hod.
Týniště - Hořice
I. B mužstvo
Sobota 11.5. od 17,00. hod.
Týniště – Kostelec B
Dorost
Sobota 11.5. od 13,30 hod
RMSK Cidlina B - Týniště
Starší žáci
Sobota 11.5. od 10.00 hod.
Týniště – Česká Skalice
Mladší žáci
Neděle 12.5. od 9,00 hod. Hřiště : Stadion
Turnaj v Týništi
Účast : Týniště, Úpice, Police n.M., Jaroměř
Starší přípravka
Sobota 11.5. 9,00 hod.
Turnaj v Rokytnici
Účast : Rokytnice, Týniště, Rychnov
Mladší přípravka
Středa 8.5. 9,00 hod.
Finálový turnaj Poháru OFS U9
Účast : Týniště, Albrechtice/Boro, Černíkovice, Javornice
Sobota 11.5. 9,00 hod.
Turnaj v Javornici
Účast : Javornice, Týniště MODRÁ, Dka/Opočno O, RK B
Neděle 12.5. 9,00 hod.
Turnaj v Albrechticích
Účast : Ace/Boro, Týniště BÍLÁ, Solnice, Doudleby
1. | Spartak Police nad.. | 30 | 109:32 | 73 |
2. | SK Solnice | 30 | 88:37 | 65 |
3. | FK Náchod A | 30 | 71:43 | 63 |
4. | TJ Sokol Třebeš A | 30 | 54:58 | 49 |
5. | TJ Dvůr Králové nad.. | 30 | 51:39 | 48 |
6. | FK Chlumec nad.. | 30 | 55:53 | 45 |
7. | FC Spartak Rychnov n... | 30 | 51:50 | 40 |
8. | SK Týniště nad Orlicí | 30 | 44:49 | 40 |
9. | SK Libčany | 30 | 53:56 | 39 |
10. | SK Česká Skalice | 30 | 45:43 | 37 |
11. | FK Jaroměř | 30 | 56:62 | 37 |
12. | SK Dobruška | 30 | 46:62 | 36 |
13. | SK Červený Kostelec | 30 | 44:61 | 30 |
14. | SK Jičín | 30 | 35:74 | 25 |
15. | TJ Jiskra Hořice | 30 | 41:83 | 25 |
16. | TJ Lázně Bělohrad | 30 | 31:72 | 24 |
Počet návštěv: 34636
Posledních 30 dnů: 382 | Posledních 7 dnů: 134 | Poslední den: 8
© 2024 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze