Výsledky mužstev v týdnu od 6.5. do 12.5. 2024
I.A mužstvo – Krajský přebor
Týniště – Hořice 4:1 ( 2:0 )
Branky : Provazník 2, Kollár, Voda,
B mužstvo – Okresní přebor
Týniště B – Kostelec B 3:4 ( 3:1 )
Branky : Forejtek, Tulach, Horák
Dorost - Krajský přebor U19
Cidlina B - Týniště 5:2 ( 1:1 )
Branky : Zeman, Horák
Starší žáci - Krajský přebor U15 – skupina F - umístění
Týniště – Česká Skalice 5:1 ( 1:0 )
Branky : Strnad 3, Klimeš, Kubánek
Mladší žáci - Krajský přebor U13 – skupina E - umístění
Turnaj v Týništi
Týniště – Jaroměř 3:2 B: Praus 2, Maksym
Týniště – Upice 3:3 B: Praus 2, Maksym
Týniště – Police n.M. 2:1 B: Mikulka 2
Starší přípravka - okresní přebor U11
Turnaj v Rokytnici
Týniště – Rokytnice 4:11 B:
Týniště – Rychnov B 3:5 B:
Mladší přípravka - okresní přebor U9
Finálový turnaj Poháru OFS U9
Týniště – Albrechtice/Borohrádek 5:3
Branky: Jelínek 2, Králíček, Cabalka, Trecha David
Týniště – Javornice 7:5
Branky : Cabalka 4, Jelínek 2, Králíček
Týniště – Černíkovice 6:3
Branky: Jelínek 5 Králíček
Celkové pořadí : 1. Týniště
Turnaj v Javornici
Tý MODRÁ – Javornice 4:2 B: Cabalka 3, Franc
Tý MODRÁ– Dka/Opočno 2:3 B: Zeman , Cabalka
Tý MODRÁ – Rychnov B 15:1 B: Cabalka 6, Jelínek 5, Zeman 2, Prášek 2
Turnaj v Albrechticích
Tý BÍLÁ – Solnice 2:6 B: Králíček, Trecha David
Tý BÍLÁ – Ace/Boro 0:7
Tý BÍLÁ – Doudleby 2:9 B: Zaňka, Trecha David
Zápasy mužstev v týdnu od 13.5. do 19.5. 2024
I. A mužstvo
Neděle 19.5. od 17,00 hod.
Lázně Bělohrad - Týniště
I. B mužstvo
Neděle 19.5. od 17,00. hod.
Častolovice – Týniště B
Dorost
Sobota 18.5. od 10,00 hod
Týniště – Nový Hradec
Starší žáci
Sobota 18.5. od 10,30 hod.
Kostelec/Častolovice - Týniště
Mladší žáci
Neděle 19.5. od 9,00 hod.
Turnaj v Dobrušce
Účast : Dka/Opočno, Týniště, Rychnov, Úpice
Starší přípravka
Neděle 19.5. 9,00 hod.
Turnaj v Týništi
Účast : Týniště, Vamberk, Černíkovice
Mladší přípravka
Sobota 18.5. 9,00 hod. Hřiště: Stadion
Turnaj v Týništi
Účast : Týniště MODRÁ + BÍLÁ, Dka/Opočno O, Černíkovice
Předpřípravka
Středa 18.5. 16,30 hod.
Turnaj v Týništi
Účast : Týniště MODRÁ + BÍLÁ, Vamberk
1. | Spartak Police nad.. | 30 | 109:32 | 73 |
2. | SK Solnice | 30 | 88:37 | 65 |
3. | FK Náchod A | 30 | 71:43 | 63 |
4. | TJ Sokol Třebeš A | 30 | 54:58 | 49 |
5. | TJ Dvůr Králové nad.. | 30 | 51:39 | 48 |
6. | FK Chlumec nad.. | 30 | 55:53 | 45 |
7. | FC Spartak Rychnov n... | 30 | 51:50 | 40 |
8. | SK Týniště nad Orlicí | 30 | 44:49 | 40 |
9. | SK Libčany | 30 | 53:56 | 39 |
10. | SK Česká Skalice | 30 | 45:43 | 37 |
11. | FK Jaroměř | 30 | 56:62 | 37 |
12. | SK Dobruška | 30 | 46:62 | 36 |
13. | SK Červený Kostelec | 30 | 44:61 | 30 |
14. | SK Jičín | 30 | 35:74 | 25 |
15. | TJ Jiskra Hořice | 30 | 41:83 | 25 |
16. | TJ Lázně Bělohrad | 30 | 31:72 | 24 |
Počet návštěv: 34636
Posledních 30 dnů: 382 | Posledních 7 dnů: 134 | Poslední den: 8
© 2024 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze