25. kolo, So 4.5.2024 17:00
TJ Dvůr Králové nad La..3
SK Týniště nad Orlicí..0
24. kolo, Ne 28.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..0
Spartak Police nad Met..4
23. kolo, Ne 21.4.2024 17:00
SK Červený Kostelec2
SK Týniště nad Orlicí..1
22. kolo, So 13.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FC Spartak Rychnov n. ..2
21. kolo, So 6.4.2024 14:00
FK Chlumec nad Cidlino..1
SK Týniště nad Orlicí..1
20. kolo, Ne 31.3.2024 16:30
SK Týniště nad Orlicí..3
SK Dobruška0
19. kolo, So 23.3.2024 10:30
FK Náchod A0
SK Týniště nad Orlicí..0
18. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
SK Týniště nad Orlicí..0
SK Solnice2
17. kolo, So 9.3.2024 14:00
SK Jičín2
SK Týniště nad Orlicí..0
15. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
SK Týniště nad Orlicí..4
FK Jaroměř1
26. kolo, Ne 12.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Jiskra Hořice
27. kolo, Ne 19.05 17:00
TJ Lázně Bělohrad
SK Týniště nad Orlicí..
28. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Česká Skalice
29. kolo, So 01.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Sokol Třebeš A
30. kolo, Ne 09.06 17:00
FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..
16. kolo, So 15.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Libčany
17. kolo, Dnes 17:00
SK Týniště nad Orlicí..3
FK ROJEK Kostelec n. O..4
16. kolo, Ne 5.5.2024 17:00
Sokol Černíkovice0
SK Týniště nad Orlicí..1
15. kolo, So 27.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..1
TJ Velešov Doudleby na..6
13. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SK Dobruška B2
SK Týniště nad Orlicí..0
12. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Albrechtice nad Orl..2
11. kolo, So 28.10.2023 14:30
SK Týniště nad Orlicí..2
SK Dobruška B0
10. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
SK Albrechtice nad Orl..5
SK Týniště nad Orlicí..2
9. kolo, So 14.10.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Solnice B1
8. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
Sokol Lukavice2
SK Týniště nad Orlicí..1
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Baník Vamberk0
18. kolo, Ne 19.05 17:00
AFK Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
19. kolo, So 25.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lípa nad Orlicí..
20. kolo, Ne 02.06 17:00
TJ Baník Vamberk
SK Týniště nad Orlicí..
21. kolo, So 08.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lukavice
22. kolo, So 15.06 15:30
SK Solnice B
SK Týniště nad Orlicí..
25. kolo, So 4.5.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
TJ Lánov8
24. kolo, So 27.4.2024 10:15
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..6
SK Týniště nad Orlicí..0
23. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Spartak Rychnov nad..5
22. kolo, So 13.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Vrchlabí3
21. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
FK Jaroměř6
20. kolo, Pá 29.3.2024 10:30
FC Nový Hradec Králové..11
SK Týniště nad Orlicí..1
19. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
RMSK Cidlina B4
18. kolo, So 16.3.2024 14:00
TJ Lánov7
SK Týniště nad Orlicí..0
14. kolo, So 11.11.2023 10:00
FC Vrchlabí7
SK Týniště nad Orlicí..0
13. kolo, So 4.11.2023 10:00
FK Jaroměř5
SK Týniště nad Orlicí..0
26. kolo, Dnes 14:30
RMSK Cidlina B
SK Týniště nad Orlicí..
27. kolo, So 18.05 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
FC Nový Hradec Králové..
28. kolo, So 25.05 14:30
FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..
15. kolo, Ne 02.06 16:00
FC Vrchlabí
SK Týniště nad Orlicí..
16. kolo, So 08.06 09:30
FC Spartak Rychnov nad..
SK Týniště nad Orlicí..
17. kolo, So 15.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..
7. kolo, So 4.5.2024 13:30
MFK Nové Město nad Met..5
SK Týniště nad Orlicí..2
6. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Police nad Metují1
5. kolo, So 20.4.2024 10:00
Slovan Broumov2
SK Týniště nad Orlicí..2
4. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..8
Baník Žacléř0
3. kolo, Ne 7.4.2024 11:30
Jiskra Hořice3
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Malšova Lhota1
1. kolo, Ne 24.3.2024 10:15
Dvůr Králové/Bílá Třem..4
SK Týniště nad Orlicí..0
13. kolo, Ne 12.11.2023 15:00
TJ Sokol Zábrodí/TJ Ve..1
SK Týniště nad Orlicí..6
12. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FK ROJEK Kostelec n. O..2
11. kolo, So 28.10.2023 14:00
MFK Nové Město nad Met..8
SK Týniště nad Orlicí..0
8. kolo, Dnes 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Česká Skalice
9. kolo, So 18.05 10:00
Kostelec/Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
11. kolo, Ne 02.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černilov/Smiřice
12. kolo, So 08.06 10:00
FC Mladé Buky
SK Týniště nad Orlicí..
13. kolo, Ne 16.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Slavoj Předměřice
5. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
Dobruška/Opočno 1
SK Týniště nad Orlicí..4
5. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
Police nad Metují1
SK Týniště nad Orlicí..2
4. kolo, So 20.4.2024 09:00
Rychnov nad Kněžnou4
SK Týniště nad Orlicí..0
4. kolo, So 20.4.2024 09:00
Police nad Metují1
SK Týniště nad Orlicí..1
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Jaroměř0
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Černíkovice1
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Dobruška/Opočno 0
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, So 6.4.2024 09:00
Úpice5
SK Týniště nad Orlicí..2
2. kolo, So 6.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..2
Černíkovice4
1. kolo, So 30.3.2024 09:00
Jaroměř1
SK Týniště nad Orlicí..5
6. kolo, Ne 12.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Jaroměř
6. kolo, Ne 12.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Úpice
6. kolo, Ne 12.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Police nad Metují
7. kolo, Ne 19.05 09:00
Dobruška/Opočno
SK Týniště nad Orlicí..
7. kolo, Ne 19.05 09:00
Rychnov nad Kněžnou
SK Týniště nad Orlicí..
7. kolo, Ne 19.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Úpice
8. kolo, Ne 26.05 22:00
Černíkovice
SK Týniště nad Orlicí..
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Rychnov nad Kněžnou
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Police nad Metují
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Doudleby/Sopotnice6
SK Týniště nad Orlicí..2
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Přepychy4
SK Týniště nad Orlicí..8
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..13
SK Solnice1
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Javornice2
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Slatina6
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Albrechtice/Borohrádek..8
SK Týniště nad Orlicí..3
1. kolo, So 30.3.2024 10:00
Kostelec/Častolovice13
SK Týniště nad Orlicí..0
1. kolo, So 30.3.2024 10:00
Rychnov nad Kněžnou3
SK Týniště nad Orlicí..4
1. kolo, So 30.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
Doudleby/Sopotnice5
3. kolo, Ne 12.9.2021 00:00
SK Červený Kostelec/TJ..7
SK Týniště nad Orlicí..26
5. kolo, So 18.05 22:00
Rychnov nad Kněžnou
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, So 18.05 22:00
Rokytnice v.O.h.
SK Týniště nad Orlicí..
6. kolo, Ne 19.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice
6. kolo, Ne 19.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Vamberk
. kolo, So 25.05 09:00
České Meziříčí
SK Týniště nad Orlicí..
. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Slatina
8. kolo, So 01.06 09:00
Kostelec/Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 01.06 09:00
SK Solnice
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Přepychy
9. kolo, So 08.06 09:00
České Meziříčí
SK Týniště nad Orlicí..
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..11
Týniště BÍLÁ0
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..12
Rychnov nad Kněžnou1
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..9
Dobruška/Opočno M0
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
České Meziříčí2
SK Týniště nad Orlicí..2
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
Albrechtice/Borohrádek..2
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..5
Černíkovice BÍLÁ1
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Vamberk1
SK Týniště nad Orlicí..7
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Kostelec/Častolovice B..2
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..9
Dobruška/Opočno ORANŽO..2
1. kolo, So 6.4.2024 09:00
Černíkovice ČERVENÁ..1
SK Týniště nad Orlicí..2
5. kolo, Dnes 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Dobruška/Opočno ORANŽO..
5. kolo, Dnes 09:00
Javornice
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, Dnes 09:00
Rychnov B
SK Týniště nad Orlicí..
6. kolo, So 18.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Týniště BÍLÁ
6. kolo, So 18.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Dobruška/Opočno ORANŽO..
6. kolo, So 18.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice ČERVENÁ..
7. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Týniště BÍLÁ
7. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Kostelec/Častolovice A..
7. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Solnice
8. kolo, So 01.06 09:00
Vamberk
SK Týniště nad Orlicí..
17. kolo, Dnes 17:00
B tým3
FK ROJEK Kostelec n. O..4
16. kolo, Ne 5.5.2024 17:00
Sokol Černíkovice0
B tým1
5. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
Police nad Metují1
Mladší žáci2
5. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
Dobruška/Opočno 1
Mladší žáci4
25. kolo, So 4.5.2024 17:00
TJ Dvůr Králové nad La..3
A tým0
7. kolo, So 4.5.2024 13:30
MFK Nové Město nad Met..5
Starší žáci2
25. kolo, So 4.5.2024 10:00
Dorost1
TJ Lánov8
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Mladší přípravka11
Týniště BÍLÁ0
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Mladší přípravka12
Rychnov nad Kněžnou1
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Mladší přípravka9
Dobruška/Opočno M0
6. kolo, Ne 12.05 09:00
Mladší žáci
Jaroměř
6. kolo, Ne 12.05 09:00
Mladší žáci
Úpice
6. kolo, Ne 12.05 09:00
Mladší žáci
Police nad Metují
26. kolo, Ne 12.05 17:00
A tým
TJ Jiskra Hořice
6. kolo, So 18.05 09:00
Mladší přípravka
Týniště BÍLÁ
6. kolo, So 18.05 09:00
Mladší přípravka
Dobruška/Opočno ORANŽO..
6. kolo, So 18.05 09:00
Mladší přípravka
Černíkovice ČERVENÁ..
27. kolo, So 18.05 10:00
Dorost
FC Nový Hradec Králové..
9. kolo, So 18.05 10:00
Kostelec/Častolovice
Starší žáci
5. kolo, So 18.05 22:00
Rychnov nad Kněžnou
Starší přípravka
1. | Spartak Police nad.. | 24 | 78:22 | 57 |
2. | SK Solnice | 25 | 75:30 | 55 |
3. | FK Náchod A | 24 | 52:26 | 52 |
4. | TJ Sokol Třebeš A | 24 | 41:48 | 37 |
5. | FC Spartak Rychnov n... | 24 | 41:37 | 36 |
6. | SK Libčany | 24 | 44:43 | 35 |
7. | TJ Dvůr Králové nad.. | 24 | 32:31 | 35 |
8. | FK Jaroměř | 24 | 47:47 | 32 |
9. | FK Chlumec nad.. | 24 | 40:43 | 32 |
10. | SK Dobruška | 24 | 38:38 | 30 |
11. | SK Česká Skalice | 24 | 34:34 | 29 |
12. | SK Červený Kostelec | 24 | 36:44 | 27 |
13. | SK Týniště nad Orlicí | 24 | 26:43 | 25 |
14. | TJ Lázně Bělohrad | 25 | 27:57 | 23 |
15. | TJ Jiskra Hořice | 24 | 27:65 | 19 |
16. | SK Jičín | 24 | 27:57 | 18 |
1. | Lokomotiva Borohrádek | 15 | 30:13 | 37 |
2. | SK Albrechtice nad.. | 16 | 32:28 | 31 |
3. | TJ Velešov Doudleby.. | 16 | 30:25 | 26 |
4. | AFK Častolovice | 16 | 34:25 | 24 |
5. | Sokol Černíkovice | 16 | 28:24 | 23 |
6. | SK Dobruška B | 16 | 36:33 | 22 |
7. | FK ROJEK Kostelec n... | 17 | 35:37 | 21 |
8. | Sokol Lípa nad Orlicí | 16 | 27:31 | 20 |
9. | SK Solnice B | 16 | 40:34 | 19 |
10. | SK Týniště nad Orlicí | 16 | 27:32 | 19 |
11. | Sokol Lukavice | 16 | 20:42 | 15 |
12. | TJ Baník Vamberk | 16 | 21:36 | 13 |
1. | FK Jaroměř | 22 | 67:32 | 48 |
2. | FC Nový Hradec Králové | 22 | 73:24 | 47 |
3. | FC Vrchlabí | 22 | 56:39 | 41 |
4. | FC Spartak Rychnov.. | 22 | 58:47 | 35 |
5. | RMSK Cidlina B | 22 | 60:48 | 33 |
6. | TJ Lánov | 22 | 72:57 | 31 |
7. | TJ Dvůr Králové/TJ.. | 22 | 51:84 | 20 |
8. | SK Týniště nad Orlicí | 22 | 14:120 | 0 |
1. | Slavoj Předměřice | 6 | 33:8 | 18 |
2. | MFK Nové Město nad.. | 6 | 22:3 | 16 |
3. | Dvůr Králové/Bílá.. | 6 | 31:5 | 15 |
4. | Kostelec/Častolovice | 7 | 13:8 | 14 |
5. | SK Týniště nad Orlicí | 7 | 31:16 | 13 |
6. | Česká Skalice | 6 | 16:12 | 10 |
7. | FC Mladé Buky | 5 | 21:13 | 9 |
8. | Police nad Metují | 6 | 12:13 | 7 |
9. | Černilov/Smiřice | 7 | 8:22 | 7 |
10. | Slovan Broumov | 7 | 11:22 | 5 |
11. | Baník Žacléř | 6 | 2:30 | 3 |
12. | Jiskra Hořice | 7 | 12:33 | 1 |
13. | Malšova Lhota | 6 | 6:33 | 0 |
1. | Rychnov nad Kněžnou | 11 | 26:7 | 27 |
2. | Úpice | 12 | 40:32 | 22 |
3. | Dobruška/Opočno | 13 | 32:17 | 21 |
4. | Černíkovice | 12 | 30:22 | 20 |
5. | SK Týniště nad Orlicí | 11 | 27:20 | 19 |
6. | Jaroměř | 13 | 15:34 | 8 |
7. | Police nad Metují | 12 | 9:47 | 4 |
1. | Kostelec/Častolovice | 10 | 94:15 | 30 |
2. | Doudleby/Sopotnice | 10 | 80:13 | 27 |
3. | Vamberk | 10 | 49:30 | 23 |
4. | Javornice | 9 | 45:25 | 19 |
5. | České Meziříčí | 10 | 49:45 | 16 |
6. | Albrechtice/Borohrádek | 9 | 49:30 | 15 |
7. | SK Týniště nad Orlicí | 9 | 42:48 | 12 |
8. | Slatina | 7 | 24:26 | 9 |
9. | Černíkovice | 9 | 25:49 | 9 |
10. | Rokytnice v.O.h. | 9 | 33:47 | 6 |
11. | Rychnov nad Kněžnou | 9 | 64:63 | 3 |
12. | Přepychy | 7 | 9:72 | 0 |
13. | SK Solnice | 6 | 15:115 | 0 |
1. | SK Týniště nad Orlicí | 12 | 72:12 | 32 |
2. | Albrechtice/Borohrádek | 12 | 91:23 | 31 |
3. | České Meziříčí | 12 | 93:26 | 27 |
4. | Černíkovice ČERVENÁ | 12 | 73:24 | 26 |
5. | Rychnov nad Kněžnou | 12 | 91:67 | 24 |
6. | Vamberk | 12 | 67:43 | 24 |
7. | Doudleby/Sopotnice | 12 | 58:17 | 23 |
8. | Kostelec/Častolovice A | 12 | 69:46 | 18 |
9. | Javornice | 12 | 71:70 | 18 |
10. | Dobruška/Opočno.. | 12 | 58:58 | 18 |
11. | Černíkovice BÍLÁ | 12 | 50:53 | 13 |
12. | Dobruška/Opočno M | 12 | 41:70 | 9 |
13. | Rychnov B | 12 | 56:108 | 8 |
14. | SK Solnice | 12 | 37:109 | 4 |
15. | Kostelec/Častolovice B | 12 | 18:115 | 3 |
16. | Týniště BÍLÁ | 12 | 32:136 | 1 |
Počet návštěv: 33697
Posledních 30 dnů: 546 | Posledních 7 dnů: 155 | Poslední den: 16
© 2024 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz