26. kolo, Ne 12.5.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..4
TJ Jiskra Hořice1
25. kolo, So 4.5.2024 17:00
TJ Dvůr Králové nad La..3
SK Týniště nad Orlicí..0
24. kolo, Ne 28.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..0
Spartak Police nad Met..4
23. kolo, Ne 21.4.2024 17:00
SK Červený Kostelec2
SK Týniště nad Orlicí..1
22. kolo, So 13.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FC Spartak Rychnov n. ..2
21. kolo, So 6.4.2024 14:00
FK Chlumec nad Cidlino..1
SK Týniště nad Orlicí..1
20. kolo, Ne 31.3.2024 16:30
SK Týniště nad Orlicí..3
SK Dobruška0
19. kolo, So 23.3.2024 10:30
FK Náchod A0
SK Týniště nad Orlicí..0
18. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
SK Týniště nad Orlicí..0
SK Solnice2
17. kolo, So 9.3.2024 14:00
SK Jičín2
SK Týniště nad Orlicí..0
27. kolo, Dnes 17:00
TJ Lázně Bělohrad
SK Týniště nad Orlicí..
28. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Česká Skalice
29. kolo, So 01.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Sokol Třebeš A
30. kolo, Ne 09.06 17:00
FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..
16. kolo, So 15.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Libčany
17. kolo, So 11.5.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..3
FK ROJEK Kostelec n. O..4
16. kolo, Ne 5.5.2024 17:00
Sokol Černíkovice0
SK Týniště nad Orlicí..1
15. kolo, So 27.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..1
TJ Velešov Doudleby na..6
13. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SK Dobruška B2
SK Týniště nad Orlicí..0
12. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Albrechtice nad Orl..2
11. kolo, So 28.10.2023 14:30
SK Týniště nad Orlicí..2
SK Dobruška B0
10. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
SK Albrechtice nad Orl..5
SK Týniště nad Orlicí..2
9. kolo, So 14.10.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Solnice B1
8. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
Sokol Lukavice2
SK Týniště nad Orlicí..1
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Baník Vamberk0
18. kolo, Dnes 17:00
AFK Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
19. kolo, So 25.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lípa nad Orlicí..
20. kolo, Ne 02.06 17:00
TJ Baník Vamberk
SK Týniště nad Orlicí..
21. kolo, So 08.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lukavice
22. kolo, So 15.06 15:30
SK Solnice B
SK Týniště nad Orlicí..
26. kolo, So 11.5.2024 14:30
RMSK Cidlina B5
SK Týniště nad Orlicí..2
25. kolo, So 4.5.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
TJ Lánov8
24. kolo, So 27.4.2024 10:15
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..6
SK Týniště nad Orlicí..0
23. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Spartak Rychnov nad..5
22. kolo, So 13.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Vrchlabí3
21. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
FK Jaroměř6
20. kolo, Pá 29.3.2024 10:30
FC Nový Hradec Králové..11
SK Týniště nad Orlicí..1
19. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
RMSK Cidlina B4
18. kolo, So 16.3.2024 14:00
TJ Lánov7
SK Týniště nad Orlicí..0
14. kolo, So 11.11.2023 10:00
FC Vrchlabí7
SK Týniště nad Orlicí..0
28. kolo, So 25.05 14:30
FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..
15. kolo, Ne 02.06 16:00
FC Vrchlabí
SK Týniště nad Orlicí..
16. kolo, So 08.06 09:30
FC Spartak Rychnov nad..
SK Týniště nad Orlicí..
17. kolo, So 15.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..
8. kolo, So 11.5.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..5
Česká Skalice1
7. kolo, So 4.5.2024 13:30
MFK Nové Město nad Met..5
SK Týniště nad Orlicí..2
6. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Police nad Metují1
5. kolo, So 20.4.2024 10:00
Slovan Broumov2
SK Týniště nad Orlicí..2
4. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..8
Baník Žacléř0
3. kolo, Ne 7.4.2024 11:30
Jiskra Hořice3
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Malšova Lhota1
1. kolo, Ne 24.3.2024 10:15
Dvůr Králové/Bílá Třem..4
SK Týniště nad Orlicí..0
13. kolo, Ne 12.11.2023 15:00
TJ Sokol Zábrodí/TJ Ve..1
SK Týniště nad Orlicí..6
12. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FK ROJEK Kostelec n. O..2
11. kolo, Ne 02.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černilov/Smiřice
12. kolo, So 08.06 10:00
FC Mladé Buky
SK Týniště nad Orlicí..
13. kolo, Ne 16.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Slavoj Předměřice
6. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..3
Jaroměř2
6. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..3
Úpice3
6. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..2
Police nad Metují1
5. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
Dobruška/Opočno 1
SK Týniště nad Orlicí..4
5. kolo, Ne 5.5.2024 09:00
Police nad Metují1
SK Týniště nad Orlicí..2
4. kolo, So 20.4.2024 09:00
Rychnov nad Kněžnou4
SK Týniště nad Orlicí..0
4. kolo, So 20.4.2024 09:00
Police nad Metují1
SK Týniště nad Orlicí..1
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Jaroměř0
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Černíkovice1
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Dobruška/Opočno 0
SK Týniště nad Orlicí..5
7. kolo, Dnes 09:00
Dobruška/Opočno
SK Týniště nad Orlicí..
7. kolo, Dnes 09:00
Rychnov nad Kněžnou
SK Týniště nad Orlicí..
7. kolo, Dnes 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Úpice
8. kolo, Ne 26.05 22:00
Černíkovice
SK Týniště nad Orlicí..
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Rychnov nad Kněžnou
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Police nad Metují
10. kolo, So 08.06 09:00
Úpice
SK Týniště nad Orlicí..
10. kolo, So 08.06 09:00
Police nad Metují
SK Týniště nad Orlicí..
10. kolo, So 08.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Jaroměř
5. kolo, So 18.5.2024 22:00
Rychnov nad Kněžnou5
SK Týniště nad Orlicí..3
5. kolo, So 18.5.2024 22:00
Rokytnice v.O.h.11
SK Týniště nad Orlicí..4
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Doudleby/Sopotnice6
SK Týniště nad Orlicí..2
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
Přepychy4
SK Týniště nad Orlicí..8
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..13
SK Solnice1
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Javornice2
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Slatina6
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Albrechtice/Borohrádek..8
SK Týniště nad Orlicí..3
1. kolo, So 30.3.2024 10:00
Kostelec/Častolovice13
SK Týniště nad Orlicí..0
1. kolo, So 30.3.2024 10:00
Rychnov nad Kněžnou3
SK Týniště nad Orlicí..4
6. kolo, Dnes 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice
6. kolo, Dnes 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Vamberk
. kolo, So 25.05 09:00
České Meziříčí
SK Týniště nad Orlicí..
. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Slatina
8. kolo, So 01.06 09:00
Kostelec/Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 01.06 09:00
SK Solnice
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Přepychy
9. kolo, So 08.06 09:00
České Meziříčí
SK Týniště nad Orlicí..
9. kolo, So 08.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Kostelec/Častolovice
5. kolo, So 11.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..2
Dobruška/Opočno ORANŽO..3
5. kolo, So 11.5.2024 09:00
Javornice2
SK Týniště nad Orlicí..4
5. kolo, So 11.5.2024 09:00
Rychnov B1
SK Týniště nad Orlicí..15
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..11
Týniště BÍLÁ0
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..12
Rychnov nad Kněžnou1
4. kolo, So 4.5.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..9
Dobruška/Opočno M0
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
České Meziříčí2
SK Týniště nad Orlicí..2
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
Albrechtice/Borohrádek..2
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..5
Černíkovice BÍLÁ1
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Vamberk1
SK Týniště nad Orlicí..7
7. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Týniště BÍLÁ
7. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Kostelec/Častolovice A..
7. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Solnice
8. kolo, So 01.06 09:00
Vamberk
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 01.06 09:00
České Meziříčí
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 01.06 09:00
SK Solnice
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, So 18.5.2024 22:00
Rychnov nad Kněžnou5
Starší přípravka3
5. kolo, So 18.5.2024 22:00
Rokytnice v.O.h.11
Starší přípravka4
26. kolo, Ne 12.5.2024 17:00
A tým4
TJ Jiskra Hořice1
6. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
Mladší žáci3
Jaroměř2
6. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
Mladší žáci3
Úpice3
6. kolo, Ne 12.5.2024 09:00
Mladší žáci2
Police nad Metují1
17. kolo, So 11.5.2024 17:00
B tým3
FK ROJEK Kostelec n. O..4
26. kolo, So 11.5.2024 14:30
RMSK Cidlina B5
Dorost2
8. kolo, So 11.5.2024 10:00
Starší žáci5
Česká Skalice1
5. kolo, So 11.5.2024 09:00
Mladší přípravka2
Dobruška/Opočno ORANŽO..3
27. kolo, Dnes 17:00
TJ Lázně Bělohrad
A tým
18. kolo, Dnes 17:00
AFK Častolovice
B tým
. kolo, So 25.05 09:00
České Meziříčí
Starší přípravka
. kolo, So 25.05 09:00
Starší přípravka
Slatina
7. kolo, So 25.05 09:00
Mladší přípravka
Týniště BÍLÁ
7. kolo, So 25.05 09:00
Mladší přípravka
Kostelec/Častolovice A..
7. kolo, So 25.05 09:00
Mladší přípravka
SK Solnice
28. kolo, So 25.05 14:30
FK Jaroměř
Dorost
19. kolo, So 25.05 17:00
B tým
Sokol Lípa nad Orlicí..
28. kolo, Ne 26.05 17:00
A tým
SK Česká Skalice
Domácí | Výsledek | Hosté | Termín | |
---|---|---|---|---|
Častolovice "B" |
|
TJ Sokol Javornice "B" | 12.09.2020Sobota 17:00 | |
Domašín |
|
Kostelecká Lhota "B" | 12.09.2020Sobota 17:00 | |
TJ Start Olešnice |
|
SK Týniště nad Orlicí | 12.09.2020Sobota 17:00 | |
Rokytnice v Orl. h. |
|
Čermná nad Orlicí | 12.09.2020Sobota 17:00 | |
Slatina |
|
Lípa nad Orlicí "B" | 12.09.2020Sobota 17:00 |
1. | Spartak Police nad.. | 25 | 81:24 | 60 |
2. | SK Solnice | 26 | 77:31 | 58 |
3. | FK Náchod A | 25 | 53:27 | 53 |
4. | TJ Sokol Třebeš A | 25 | 43:51 | 37 |
5. | FC Spartak Rychnov n... | 25 | 42:39 | 36 |
6. | TJ Dvůr Králové nad.. | 25 | 34:33 | 36 |
7. | SK Libčany | 25 | 46:46 | 35 |
8. | SK Dobruška | 25 | 41:40 | 33 |
9. | FK Jaroměř | 25 | 49:49 | 33 |
10. | FK Chlumec nad.. | 25 | 41:44 | 33 |
11. | SK Česká Skalice | 25 | 37:34 | 32 |
12. | SK Týniště nad Orlicí | 25 | 30:44 | 28 |
13. | SK Červený Kostelec | 25 | 37:46 | 27 |
14. | TJ Lázně Bělohrad | 26 | 27:60 | 23 |
15. | SK Jičín | 25 | 29:58 | 21 |
16. | TJ Jiskra Hořice | 25 | 28:69 | 19 |
1. | Lokomotiva Borohrádek | 16 | 35:14 | 40 |
2. | SK Albrechtice nad.. | 17 | 35:34 | 31 |
3. | TJ Velešov Doudleby.. | 17 | 33:27 | 29 |
4. | SK Dobruška B | 17 | 40:34 | 25 |
5. | AFK Častolovice | 17 | 35:30 | 24 |
6. | Sokol Černíkovice | 17 | 30:27 | 23 |
7. | SK Solnice B | 17 | 46:36 | 22 |
8. | FK ROJEK Kostelec n... | 17 | 35:37 | 21 |
9. | Sokol Lípa nad Orlicí | 17 | 28:35 | 20 |
10. | SK Týniště nad Orlicí | 16 | 27:32 | 19 |
11. | TJ Baník Vamberk | 17 | 27:39 | 16 |
12. | Sokol Lukavice | 17 | 22:48 | 15 |
1. | FC Nový Hradec Králové | 23 | 79:26 | 50 |
2. | FK Jaroměř | 23 | 69:34 | 49 |
3. | FC Vrchlabí | 23 | 58:45 | 41 |
4. | RMSK Cidlina B | 23 | 65:50 | 36 |
5. | FC Spartak Rychnov.. | 23 | 60:49 | 36 |
6. | TJ Lánov | 23 | 80:57 | 34 |
7. | TJ Dvůr Králové/TJ.. | 23 | 51:92 | 20 |
8. | SK Týniště nad Orlicí | 23 | 16:125 | 0 |
1. | Slavoj Předměřice | 7 | 39:10 | 21 |
2. | MFK Nové Město nad.. | 7 | 29:4 | 19 |
3. | Dvůr Králové/Bílá.. | 7 | 38:6 | 18 |
4. | SK Týniště nad Orlicí | 8 | 36:17 | 16 |
5. | Kostelec/Častolovice | 7 | 13:8 | 14 |
6. | FC Mladé Buky | 6 | 24:13 | 12 |
7. | Česká Skalice | 7 | 17:17 | 10 |
8. | Police nad Metují | 7 | 12:16 | 7 |
9. | Černilov/Smiřice | 8 | 9:29 | 7 |
10. | Slovan Broumov | 8 | 13:28 | 5 |
11. | Jiskra Hořice | 8 | 22:34 | 4 |
12. | Baník Žacléř | 7 | 3:37 | 3 |
13. | Malšova Lhota | 7 | 7:43 | 0 |
1. | Rychnov nad Kněžnou | 13 | 31:9 | 30 |
2. | Dobruška/Opočno | 15 | 44:19 | 27 |
3. | Úpice | 15 | 44:35 | 27 |
4. | SK Týniště nad Orlicí | 14 | 35:26 | 26 |
5. | Černíkovice | 14 | 31:36 | 20 |
6. | Jaroměř | 16 | 21:37 | 12 |
7. | Police nad Metují | 15 | 10:54 | 4 |
1. | Kostelec/Častolovice | 12 | 128:21 | 36 |
2. | Doudleby/Sopotnice | 12 | 88:18 | 33 |
3. | Vamberk | 12 | 63:37 | 26 |
4. | České Meziříčí | 13 | 72:48 | 25 |
5. | Javornice | 11 | 59:35 | 22 |
6. | Slatina | 12 | 44:43 | 16 |
7. | Albrechtice/Borohrádek | 11 | 54:45 | 15 |
8. | Rokytnice v.O.h. | 11 | 49:55 | 12 |
9. | SK Týniště nad Orlicí | 11 | 49:64 | 12 |
10. | Černíkovice | 12 | 29:59 | 12 |
11. | SK Solnice | 11 | 49:136 | 7 |
12. | Rychnov nad Kněžnou | 11 | 73:71 | 6 |
13. | Přepychy | 11 | 16:141 | 0 |
1. | SK Týniště nad Orlicí | 15 | 93:18 | 38 |
2. | Albrechtice/Borohrádek | 15 | 107:27 | 37 |
3. | Černíkovice ČERVENÁ | 15 | 101:29 | 35 |
4. | České Meziříčí | 15 | 107:39 | 33 |
5. | Doudleby/Sopotnice | 15 | 72:22 | 30 |
6. | Kostelec/Častolovice A | 15 | 106:58 | 27 |
7. | Rychnov nad Kněžnou | 15 | 113:91 | 27 |
8. | Javornice | 15 | 83:76 | 24 |
9. | Dobruška/Opočno.. | 15 | 67:63 | 24 |
10. | Vamberk | 15 | 75:92 | 24 |
11. | Černíkovice BÍLÁ | 15 | 87:72 | 19 |
12. | Dobruška/Opočno M | 15 | 61:87 | 12 |
13. | SK Solnice | 15 | 44:119 | 8 |
14. | Rychnov B | 15 | 59:136 | 8 |
15. | Kostelec/Častolovice B | 15 | 26:150 | 3 |
16. | Týniště BÍLÁ | 15 | 36:158 | 1 |
Počet návštěv: 33795
Posledních 30 dnů: 511 | Posledních 7 dnů: 114 | Poslední den: 6
© 2024 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz