24. kolo, Ne 28.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..0
Spartak Police nad Met..4
23. kolo, Ne 21.4.2024 17:00
SK Červený Kostelec2
SK Týniště nad Orlicí..1
22. kolo, So 13.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FC Spartak Rychnov n. ..2
21. kolo, So 6.4.2024 14:00
FK Chlumec nad Cidlino..1
SK Týniště nad Orlicí..1
20. kolo, Ne 31.3.2024 16:30
SK Týniště nad Orlicí..3
SK Dobruška0
19. kolo, So 23.3.2024 10:30
FK Náchod A0
SK Týniště nad Orlicí..0
18. kolo, Ne 17.3.2024 15:00
SK Týniště nad Orlicí..0
SK Solnice2
17. kolo, So 9.3.2024 14:00
SK Jičín2
SK Týniště nad Orlicí..0
15. kolo, Ne 12.11.2023 14:00
SK Týniště nad Orlicí..4
FK Jaroměř1
14. kolo, So 4.11.2023 14:00
TJ Sokol Třebeš A3
SK Týniště nad Orlicí..1
25. kolo, Dnes 17:00
TJ Dvůr Králové nad La..
SK Týniště nad Orlicí..
26. kolo, Ne 12.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Jiskra Hořice
27. kolo, Ne 19.05 17:00
TJ Lázně Bělohrad
SK Týniště nad Orlicí..
28. kolo, Ne 26.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Česká Skalice
29. kolo, So 01.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Sokol Třebeš A
30. kolo, Ne 09.06 17:00
FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..
16. kolo, So 15.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
SK Libčany
15. kolo, So 27.4.2024 17:00
SK Týniště nad Orlicí..1
TJ Velešov Doudleby na..6
13. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
SK Dobruška B2
SK Týniště nad Orlicí..0
12. kolo, Ne 7.4.2024 16:30
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Albrechtice nad Orl..2
11. kolo, So 28.10.2023 14:30
SK Týniště nad Orlicí..2
SK Dobruška B0
10. kolo, Ne 22.10.2023 15:30
SK Albrechtice nad Orl..5
SK Týniště nad Orlicí..2
9. kolo, So 14.10.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..1
SK Solnice B1
8. kolo, Ne 8.10.2023 16:00
Sokol Lukavice2
SK Týniště nad Orlicí..1
7. kolo, So 30.9.2023 16:00
SK Týniště nad Orlicí..0
TJ Baník Vamberk0
6. kolo, So 23.9.2023 16:30
Sokol Lípa nad Orlicí..0
SK Týniště nad Orlicí..3
5. kolo, So 16.9.2023 16:30
SK Týniště nad Orlicí..4
AFK Častolovice1
16. kolo, Ne 05.05 17:00
Sokol Černíkovice
SK Týniště nad Orlicí..
17. kolo, So 11.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
FK ROJEK Kostelec n. O..
18. kolo, Ne 19.05 17:00
AFK Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
19. kolo, So 25.05 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lípa nad Orlicí..
20. kolo, Ne 02.06 17:00
TJ Baník Vamberk
SK Týniště nad Orlicí..
21. kolo, So 08.06 17:00
SK Týniště nad Orlicí..
Sokol Lukavice
22. kolo, So 15.06 15:30
SK Solnice B
SK Týniště nad Orlicí..
24. kolo, So 27.4.2024 10:15
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..6
SK Týniště nad Orlicí..0
23. kolo, So 20.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Spartak Rychnov nad..5
22. kolo, So 13.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Vrchlabí3
21. kolo, So 6.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
FK Jaroměř6
20. kolo, Pá 29.3.2024 10:30
FC Nový Hradec Králové..11
SK Týniště nad Orlicí..1
19. kolo, So 23.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
RMSK Cidlina B4
18. kolo, So 16.3.2024 14:00
TJ Lánov7
SK Týniště nad Orlicí..0
14. kolo, So 11.11.2023 10:00
FC Vrchlabí7
SK Týniště nad Orlicí..0
13. kolo, So 4.11.2023 10:00
FK Jaroměř5
SK Týniště nad Orlicí..0
12. kolo, So 28.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Nový Hradec Králové..4
25. kolo, Dnes 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Lánov
26. kolo, So 11.05 14:30
RMSK Cidlina B
SK Týniště nad Orlicí..
27. kolo, So 18.05 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
FC Nový Hradec Králové..
28. kolo, So 25.05 14:30
FK Jaroměř
SK Týniště nad Orlicí..
15. kolo, Ne 02.06 16:00
FC Vrchlabí
SK Týniště nad Orlicí..
16. kolo, So 08.06 09:30
FC Spartak Rychnov nad..
SK Týniště nad Orlicí..
17. kolo, So 15.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..
6. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Police nad Metují1
5. kolo, So 20.4.2024 10:00
Slovan Broumov2
SK Týniště nad Orlicí..2
4. kolo, Ne 14.4.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..8
Baník Žacléř0
3. kolo, Ne 7.4.2024 11:30
Jiskra Hořice3
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, Ne 31.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Malšova Lhota1
1. kolo, Ne 24.3.2024 10:15
Dvůr Králové/Bílá Třem..4
SK Týniště nad Orlicí..0
13. kolo, Ne 12.11.2023 15:00
TJ Sokol Zábrodí/TJ Ve..1
SK Týniště nad Orlicí..6
12. kolo, So 4.11.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..2
FK ROJEK Kostelec n. O..2
11. kolo, So 28.10.2023 14:00
MFK Nové Město nad Met..8
SK Týniště nad Orlicí..0
10. kolo, Ne 22.10.2023 10:00
SK Týniště nad Orlicí..2
SK Třebechovice pod Or..6
7. kolo, Dnes 13:30
MFK Nové Město nad Met..
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 11.05 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Česká Skalice
9. kolo, So 18.05 10:00
Kostelec/Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
11. kolo, Ne 02.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černilov/Smiřice
12. kolo, So 08.06 10:00
FC Mladé Buky
SK Týniště nad Orlicí..
13. kolo, Ne 16.06 10:00
SK Týniště nad Orlicí..
Slavoj Předměřice
4. kolo, So 20.4.2024 09:00
Rychnov nad Kněžnou4
SK Týniště nad Orlicí..0
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Jaroměř0
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Černíkovice1
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Dobruška/Opočno 0
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, So 6.4.2024 09:00
Úpice5
SK Týniště nad Orlicí..2
2. kolo, So 6.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..2
Černíkovice4
1. kolo, So 30.3.2024 09:00
Jaroměř1
SK Týniště nad Orlicí..5
1. kolo, So 30.3.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..0
Rychnov nad Kněžnou2
12. kolo, So 4.11.2023 09:00
SK Týniště nad Orlicí..1
FC Spartak Rychnov nad..4
12. kolo, So 4.11.2023 09:00
TJ Sokol Černíkovice5
SK Týniště nad Orlicí..1
5. kolo, Ne 05.05 09:00
Dobruška/Opočno
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, Ne 05.05 09:00
Police nad Metují
SK Týniště nad Orlicí..
6. kolo, Ne 12.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Jaroměř
6. kolo, Ne 12.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Úpice
6. kolo, Ne 12.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Police nad Metují
7. kolo, Ne 19.05 09:00
Dobruška/Opočno
SK Týniště nad Orlicí..
7. kolo, Ne 19.05 09:00
Rychnov nad Kněžnou
SK Týniště nad Orlicí..
7. kolo, Ne 19.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Úpice
8. kolo, Ne 26.05 22:00
Černíkovice
SK Týniště nad Orlicí..
9. kolo, So 01.06 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Rychnov nad Kněžnou
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..13
SK Solnice1
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..7
Javornice2
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Slatina6
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Albrechtice/Borohrádek..8
SK Týniště nad Orlicí..3
1. kolo, So 30.3.2024 10:00
Kostelec/Častolovice13
SK Týniště nad Orlicí..0
1. kolo, So 30.3.2024 10:00
Rychnov nad Kněžnou3
SK Týniště nad Orlicí..4
1. kolo, So 30.3.2024 10:00
SK Týniště nad Orlicí..0
Doudleby/Sopotnice5
3. kolo, Ne 12.9.2021 00:00
SK Červený Kostelec/TJ..7
SK Týniště nad Orlicí..26
3. kolo, Ne 12.9.2021 00:00
SK Červený Kostelec/TJ..17
SK Týniště nad Orlicí..30
2. kolo, So 4.9.2021 00:00
SK Týniště nad Orlicí..6
FK Náchod 10
4. kolo, Dnes 09:00
Doudleby/Sopotnice
SK Týniště nad Orlicí..
4. kolo, Dnes 09:00
Přepychy
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, So 18.05 22:00
Rychnov nad Kněžnou
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, So 18.05 22:00
Rokytnice v.O.h.
SK Týniště nad Orlicí..
6. kolo, Ne 19.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice
6. kolo, Ne 19.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Vamberk
. kolo, So 25.05 09:00
České Meziříčí
SK Týniště nad Orlicí..
. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Slatina
8. kolo, So 01.06 09:00
Kostelec/Častolovice
SK Týniště nad Orlicí..
8. kolo, So 01.06 09:00
SK Solnice
SK Týniště nad Orlicí..
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
České Meziříčí2
SK Týniště nad Orlicí..2
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
Albrechtice/Borohrádek..2
SK Týniště nad Orlicí..3
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..5
Černíkovice BÍLÁ1
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Vamberk1
SK Týniště nad Orlicí..7
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
Kostelec/Častolovice B..2
SK Týniště nad Orlicí..5
2. kolo, So 13.4.2024 09:00
SK Týniště nad Orlicí..9
Dobruška/Opočno ORANŽO..2
1. kolo, So 6.4.2024 09:00
Černíkovice ČERVENÁ..1
SK Týniště nad Orlicí..2
1. kolo, So 6.4.2024 09:00
Doudleby/Sopotnice0
SK Týniště nad Orlicí..0
1. kolo, So 6.4.2024 09:00
Javornice0
SK Týniště nad Orlicí..7
9. kolo, So 4.11.2023 09:00
Dobruška/Opočno A2
SK Týniště nad Orlicí..14
4. kolo, Dnes 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Týniště BÍLÁ
4. kolo, Dnes 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Rychnov nad Kněžnou
4. kolo, Dnes 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Dobruška/Opočno M
5. kolo, So 11.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Dobruška/Opočno ORANŽO..
5. kolo, So 11.05 09:00
Javornice
SK Týniště nad Orlicí..
5. kolo, So 11.05 09:00
Rychnov B
SK Týniště nad Orlicí..
6. kolo, So 18.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Týniště BÍLÁ
6. kolo, So 18.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Dobruška/Opočno ORANŽO..
6. kolo, So 18.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Černíkovice ČERVENÁ..
7. kolo, So 25.05 09:00
SK Týniště nad Orlicí..
Týniště BÍLÁ
24. kolo, Ne 28.4.2024 17:00
A tým0
Spartak Police nad Met..4
6. kolo, Ne 28.4.2024 10:00
Starší žáci7
Police nad Metují1
15. kolo, So 27.4.2024 17:00
B tým1
TJ Velešov Doudleby na..6
24. kolo, So 27.4.2024 10:15
TJ Dvůr Králové/TJ Sok..6
Dorost0
23. kolo, Ne 21.4.2024 17:00
SK Červený Kostelec2
A tým1
23. kolo, So 20.4.2024 10:00
Dorost1
FC Spartak Rychnov nad..5
5. kolo, So 20.4.2024 10:00
Slovan Broumov2
Starší žáci2
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
Starší přípravka13
SK Solnice1
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
Starší přípravka7
Javornice2
3. kolo, So 20.4.2024 09:00
Mladší přípravka5
Černíkovice BÍLÁ1
7. kolo, Dnes 13:30
MFK Nové Město nad Met..
Starší žáci
25. kolo, Dnes 17:00
TJ Dvůr Králové nad La..
A tým
5. kolo, Ne 05.05 09:00
Dobruška/Opočno
Mladší žáci
5. kolo, Ne 05.05 09:00
Police nad Metují
Mladší žáci
16. kolo, Ne 05.05 17:00
Sokol Černíkovice
B tým
5. kolo, So 11.05 09:00
Mladší přípravka
Dobruška/Opočno ORANŽO..
5. kolo, So 11.05 09:00
Javornice
Mladší přípravka
5. kolo, So 11.05 09:00
Rychnov B
Mladší přípravka
8. kolo, So 11.05 10:00
Starší žáci
Česká Skalice
26. kolo, So 11.05 14:30
RMSK Cidlina B
Dorost
Úvod / M GROUP CZ Krajský přebor mužů - 2022/2023 / 14.kolo / FK Kostelec nad Orlicí : SK Týniště nad Orlicí
FK Kostelec nad Orlicí
0 : 5
SK Týniště nad Orlicí
1. | Spartak Police nad.. | 23 | 73:21 | 54 |
2. | SK Solnice | 23 | 65:28 | 49 |
3. | FK Náchod A | 23 | 47:26 | 49 |
4. | TJ Sokol Třebeš A | 23 | 40:46 | 37 |
5. | FC Spartak Rychnov n... | 23 | 40:37 | 33 |
6. | FK Jaroměř | 22 | 45:40 | 32 |
7. | SK Libčany | 22 | 41:40 | 32 |
8. | FK Chlumec nad.. | 23 | 39:39 | 32 |
9. | TJ Dvůr Králové nad.. | 23 | 29:31 | 32 |
10. | SK Dobruška | 23 | 38:33 | 30 |
11. | SK Česká Skalice | 23 | 33:31 | 29 |
12. | SK Týniště nad Orlicí | 23 | 26:40 | 25 |
13. | SK Červený Kostelec | 23 | 34:43 | 24 |
14. | TJ Lázně Bělohrad | 23 | 24:50 | 20 |
15. | SK Jičín | 23 | 27:56 | 18 |
16. | TJ Jiskra Hořice | 23 | 24:64 | 16 |
1. | Lokomotiva Borohrádek | 14 | 28:12 | 34 |
2. | SK Albrechtice nad.. | 15 | 31:28 | 28 |
3. | Sokol Černíkovice | 15 | 28:23 | 23 |
4. | TJ Velešov Doudleby.. | 15 | 27:24 | 23 |
5. | SK Dobruška B | 15 | 35:27 | 22 |
6. | AFK Častolovice | 15 | 28:24 | 21 |
7. | Sokol Lípa nad Orlicí | 15 | 27:30 | 20 |
8. | SK Solnice B | 15 | 38:32 | 18 |
9. | FK ROJEK Kostelec n... | 15 | 30:32 | 18 |
10. | SK Týniště nad Orlicí | 14 | 23:28 | 16 |
11. | Sokol Lukavice | 15 | 19:39 | 15 |
12. | TJ Baník Vamberk | 15 | 19:34 | 12 |
1. | FC Nový Hradec Králové | 21 | 73:23 | 47 |
2. | FK Jaroměř | 21 | 66:32 | 45 |
3. | FC Vrchlabí | 20 | 50:37 | 35 |
4. | FC Spartak Rychnov.. | 21 | 54:43 | 34 |
5. | RMSK Cidlina B | 21 | 58:45 | 33 |
6. | TJ Lánov | 21 | 64:56 | 28 |
7. | TJ Dvůr Králové/TJ.. | 20 | 47:77 | 19 |
8. | SK Týniště nad Orlicí | 21 | 13:112 | 0 |
1. | SK Týniště nad Orlicí | 6 | 29:11 | 13 |
2. | Dvůr Králové/Bílá.. | 5 | 29:4 | 12 |
3. | Slavoj Předměřice | 4 | 20:8 | 12 |
4. | Kostelec/Častolovice | 6 | 12:8 | 11 |
5. | MFK Nové Město nad.. | 4 | 13:1 | 10 |
6. | Česká Skalice | 5 | 16:11 | 10 |
7. | Černilov/Smiřice | 5 | 8:15 | 7 |
8. | FC Mladé Buky | 4 | 16:13 | 6 |
9. | Slovan Broumov | 6 | 11:17 | 5 |
10. | Police nad Metují | 5 | 7:13 | 4 |
11. | Baník Žacléř | 4 | 2:15 | 3 |
12. | Jiskra Hořice | 6 | 11:31 | 1 |
13. | Malšova Lhota | 6 | 6:33 | 0 |
1. | Rychnov nad Kněžnou | 8 | 21:4 | 21 |
2. | Dobruška/Opočno | 11 | 27:13 | 18 |
3. | Úpice | 9 | 34:26 | 18 |
4. | Černíkovice | 9 | 21:17 | 13 |
5. | SK Týniště nad Orlicí | 8 | 20:17 | 12 |
6. | Jaroměř | 10 | 10:23 | 8 |
7. | Police nad Metují | 9 | 7:40 | 3 |
1. | Kostelec/Častolovice | 8 | 63:13 | 24 |
2. | Doudleby/Sopotnice | 8 | 60:10 | 21 |
3. | Vamberk | 7 | 33:22 | 16 |
4. | České Meziříčí | 8 | 36:29 | 13 |
5. | Javornice | 6 | 29:18 | 12 |
6. | Albrechtice/Borohrádek | 7 | 32:28 | 9 |
7. | SK Týniště nad Orlicí | 7 | 32:38 | 9 |
8. | Rokytnice v.O.h. | 6 | 28:21 | 6 |
9. | Slatina | 4 | 11:17 | 6 |
10. | Černíkovice | 7 | 19:40 | 6 |
11. | Rychnov nad Kněžnou | 7 | 62:49 | 3 |
12. | Přepychy | 5 | 4:50 | 0 |
13. | SK Solnice | 4 | 12:86 | 0 |
1. | SK Týniště nad Orlicí | 9 | 40:11 | 23 |
2. | Albrechtice/Borohrádek | 9 | 57:13 | 22 |
3. | Doudleby/Sopotnice | 9 | 45:11 | 20 |
4. | Černíkovice ČERVENÁ | 9 | 44:14 | 19 |
5. | České Meziříčí | 9 | 69:24 | 18 |
6. | Rychnov nad Kněžnou | 9 | 76:47 | 18 |
7. | Javornice | 9 | 62:33 | 18 |
8. | Vamberk | 9 | 52:29 | 18 |
9. | Kostelec/Častolovice A | 9 | 51:29 | 15 |
10. | Dobruška/Opočno.. | 9 | 39:42 | 12 |
11. | Dobruška/Opočno M | 9 | 34:49 | 8 |
12. | Rychnov B | 9 | 44:81 | 7 |
13. | Černíkovice BÍLÁ | 9 | 26:42 | 6 |
14. | SK Solnice | 9 | 24:79 | 3 |
15. | Kostelec/Častolovice B | 9 | 15:82 | 3 |
16. | Týniště BÍLÁ | 9 | 21:113 | 0 |
Počet návštěv: 33576
Posledních 30 dnů: 528 | Posledních 7 dnů: 120 | Poslední den: 7
© 2024 SK Týniště nad Orlicí | Všechna práva vyhrazena | fotbal.tyniste@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze